Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Rekordowa oferta za reprezentanta Polski. Znalazł się na celowniku giganta
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 09.07.2024 13:07

Rekordowa oferta za reprezentanta Polski. Znalazł się na celowniku giganta

Polska - Francja
Fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Reprezentanci Polskie nie najlepiej zaprezentowali się na EURO 2024. Mimo to, duże kluby przejawiają zainteresowanie naszymi kadrowiczami. Bohaterem potencjalnego transferu może być zawodnik Fenerbahce, Sebastian Szymański, a mowa jest o rekordowej kwocie.

Mierny występ Sebastiana Szymańskiego na EURO 2024

Sebastian Szymański od dłuższego czasu jest regularnie powoływany do reprezentacji Polski. Na początku był jednak problem z wkomponowaniem piłkarza do składu, ponieważ selekcjonerzy chcieli wystawiać go na boku pomocy. Szymański woli jednak grać bliżej środka i teraz wydaje się, że znalazł swoje miejsce w kadrze Michała Probierza.

Pomocnik Fenerbahce wystąpił na niemieckim turnieju w starciach z Holandią i Francją. W pierwszym meczu został zmieniony po 45 minutach, a w drugim - po 68. Nie zaprezentował się najlepiej i nie zaliczył na tym turnieju żadnej liczby. 

Szczęsny pokazał nagranie z synkiem. Widziała je cała Polska, kibice są zachwyceni Bartosz Bednorz reaguje na brak powołania na igrzyska w Paryżu. Wyraził ważne słowa

Sebastian Szymański na celowniku klubu z TOP 6 Premier League. Padły rekordowe kwoty

Mimo słabszej dyspozycji Sebastiana Szymańskiego na EURO 2024, pomocnik cały czas pozostaje w kręgu zainteresowań najlepszych klubów na świecie. Tym razem chęć sprowadzenia Polaka najbardziej wyraża Tottenham. Według portalu fotomac.com.tr, który powołuje się na jednego z brytyjskich dziennikarzy, klub z Londynu oraz Fenerbahce są bliskie porozumienia. Angielski zespół miał również złożyć propozycję za Szymanskiego, opiewającą na 25 mln euro + premie. Jeżeli transfer ten doszedłby do skutku, byłaby to najdroższa transakcja wychodząca w historii tureckiego klubu.

Spurs składają ofertę za Szymańskiego. Według doniesień, Tottenham Hotspur robi “wszystko, co możliwe”, aby pozyskać Sebastiana Szymańskiego. Według tureckiego portalu „Fotomac” zaoferowali za Polaka 25 mln euro + premie. Mówi się, że oferta ta spotkała się z pozytywną reakcją Fenerbahçe SK - czytamy na profilu PSN Futbol na portalu X

ZOBACZ: Rywalka Świątek usłyszała pytanie o Polkę i się zaczęło. Nagle wypaliła bez namysłu

Szymańskiego chcą inne kluby

Sebastian Szymański jest jednym z bardziej rozchwytywanych zawodników reprezentacji Polski. Poza Tottenhamem, swoje zainteresowanie wykazali również Olympique Marsylia oraz Lazio. Oficjalne oferty nie zostały jednak przez te drużyny złożone. 

Wakacje dla reprezentanta Polski się skończyły. Szymański wrócił już do Turcji i trenuje do nowego sezonu Super Lig. Możliwe jednak, że nie doczeka początku sezonu na Bliskim Wschodzie, ze względu na możliwe przenosiny.