Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Real Madryt całkowicie się poddał. Ta bramka w ogóle nie powinna paść
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.05.2023 22:56

Real Madryt całkowicie się poddał. Ta bramka w ogóle nie powinna paść

Real Madryt - Manchester City
Polsat Sport

Real Madryt całkowicie poddał się w meczu z Manchesterem City. Drugi półfinał był całkowicie zdominowany przez zawodników angielskiego klubu. W pewnym momencie padł gol, który w ogóle nie powinien się przydarzyć. Eder może mieć sobie za złe.

Real Madryt rozgromiony

Real Madryt znalazł się dosłownie na łopatkach w meczu przeciwko Machesterowi City. Dublet w spotkaniu zaliczył Portugalczyk Bernardo Silva, a gra Królewskich z minuty na minutę wyglądała coraz gorzej.

Ostateczny wynik meczu to 4:0 dla Manchesteru City. Nikt nie spodziewał się, że to spotkanie będzie tak jednostronne. Nikt nie sądził też, że padnie w nim tak przykra dla Realu bramka.

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia ciągnie go za język ws. byłej dziewczyny. Ma powody do zazdrości?

Eder nie o takim golu marzył

Nie o takim golu marzył Eder Militao, gdy wychodził na boisko w środę wieczorem. W 76. minucie spotkania doszło do kuriozalnego rzutu rożnego - pod bramką Curtois się zagotowało i w całym zamieszaniu piłka trafiła nie tam, gdzie powinna.

Eder próbował bronić swojej bramki, a tymczasem wpakował do niej piłkę. Na nagraniach widoczny jest żal piłkarza. Jak nic nie idzie, to można przygotowywać się na najgorsze.

Manchester City zagra w finale Ligi Mistrzów

Nie było żadnych wątpliwości, że to właśnie Manchester City zagra w finale Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem zespołu będzie Inter Mediolan, który doskonale poradził sobie z AC Milanem już w pierwszym meczu półfinałowym.

Finał Ligi Mistrzów zaplanowany jest na 10 czerwca. Drużyny mają szmat czasu na to, by przygotować się do walki o puchar. Niech wygra lepszy.