Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Piękne obrazki na treningu reprezentacji Polski. Przybyli wyjątkowi goście
Michał Pokorski
Michał Pokorski 09.06.2024 22:43

Piękne obrazki na treningu reprezentacji Polski. Przybyli wyjątkowi goście

reprezentacja Polski
fot. Beata Zawadzka/East News/screen X/ TVP Sport

Michał Probierz zaprosił na niedzielny trening wyjątkowych gości. Zaskakująca decyzja trenera została ciepło przyjęta przez Biało-Czerwonych. Reprezentanci Polski uhonorowali na treningu medalistów mistrzostw Europy, a wszystko nagrały kamery.

Piękne sceny na treningu reprezentacji Polski

Podczas niedzielnego treningu do reprezentantów Polski przybyli niespodziewani goście. Na specjalne zaproszenie Michała Probierza naszych piłkarzy odwiedzili medaliści mistrzostw Europy, czyli kadra ampfutbolistów.

Polska reprezentacja w Amp futbolu ma za sobą fenomenalny czempionat Starego Kontynentu. Biało-Czerwoni wygrali swoją grupę bez straty bramki, następnie w ćwierćfinale pokonali Irlandię 3:0. Piękna przygoda piłkarzy zakończyła się dopiero w półfinale, gdzie ulegli Turkom 5:1. Polacy szybko się odbudowali i w starciu o brązowe medale zwyciężyli z Anglią 1:0. Michał Probierz docenił sukces ampfutbolistów i zaprosił ich na wspólną rozmowę na PGE Narodowym.

Sabalenka skomentowała sukces Igi Świątek. Zaskakująca reakcja Białorusinki On już wie, jak Polska poradzi sobie na EURO. Kibice będą zadowoleni

Piękne obrazki na treningu Polaków

Polacy przywitali gości gromkimi brawami i specjalnym szpalerem. W ten sposób Biało-Czerwoni docenili i uhonorowali swoich kolegów “po fachu”. Po krótkim powitaniu panowie mieli okazję wspólnie porozmawiać i wymienić się doświadczeniami. Piękne obrazki na treningu nagrali dziennikarze, a wideo już staje się hitem sieci.

Polacy przygotowują się do Euro 2024

Polacy zakończą zgrupowanie w Warszawie rywalizacją z Turcją. Biało-Czerwoni rozegrają spotkanie w poniedziałek 10 czerwca, a już następnego dnia wylecą do Niemiec. Tam czeka ich aklimatyzacja i finałowy etap przygotowań do Euro 2024.

Podopieczni Michała Probierza rozpoczną mistrzostwa Europy 16 czerwca, starciem z Holandią. Kolejnym rywalami Polski będzie kolejno Austria (21.06) oraz Francja (27.06). Turniej w Niemczech rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 14 lipca 2024 roku.