Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Nowa praca Łukasza Piszczka. Zobaczymy go przy okazji EURO 2024
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 16.04.2024 15:58

Nowa praca Łukasza Piszczka. Zobaczymy go przy okazji EURO 2024

Łukasz Piszczek
Fot. KAPiF

Łukasz Piszczek cały czas jest aktywnym piłkarzem, grającym w III-ligowym LKS-ie Goczałkowice-Zdrój. Oprócz tego, pełni funkcję eksperta, pojawiając się na platformie Viaplay. Teraz jednak na jaw wyszła informacja o nowym miejscu pracy obrońcy, przy okazji mistrzostw Europy w Niemczech.

Piszczek nie próżnuje. Oprócz gry w III lidze pełni kilka innych funkcji

Łukasz Piszczek zakończył swoją reprezentacyjną karierę w 2019 roku. Wtedy to wystąpił po raz ostatni z orzełkiem na piersi w meczu ze Słowenią. Do 2021 grał jeszcze dla Borussii Dortmund, z której przeszedł do klubu, w którym zaczynał swoją piłkarską karierę - LKS Goczałkowice-Zdrój

Poza graniem w III lidze, Piszczek należy również do sztabu szkoleniowego zespołu. Ponadto pojawia się, zwłaszcza na platformie Viaplay, jako ekspert telewizyjny. Zapraszany jest przede wszystkim przy okazji omawiania spotkań Bundesligi.

Piotrowski w walce o indywidualne trofeum. Świetny sezon w lidze bułgarskiej FC Barcelona gra rewanż z PSG. Gdzie i o której obejrzeć mecz Ligi Mistrzów?

Nowa praca Łukasza Piszczka

Przy okazji zbliżających się mistrzostw Europy w Niemczech, Telewizja Polska odkrywa karty dotyczące ekspertów, którzy będą się pojawiać w studiu sportowej sekcji stacji publicznej. Już na pewno jednym z nich będzie Łukasz Piszczek. Oficjalna informacja pojawiła się w południe na profilu TVP Sport w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Szymon Marciniak pominięty przy okazji ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Polak z “nagrodą pocieszenia”

Łukasz Piszczek ekspertem w TVP Sport

Obrońca będzie miał możliwość analizowania przede wszystkim meczów Polaków. W grupie D zmierzą się oni z Francją, Holandią i Austrią. Mogą być to bardzo ciekawe przemyślenia, zważając na fakt, że Piszczek w zeszłym roku uzyskał licencję trenerską UEFA A. To właśnie dzięki niej może być częścią sztabu szkoleniowego LKS-u.