Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Nikola Grbić nie zdołał ukryć łez. Wzruszająca scena tuż po finale mistrzostw Europy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.09.2023 09:25

Nikola Grbić nie zdołał ukryć łez. Wzruszająca scena tuż po finale mistrzostw Europy

Nikola Grbić
kadr z kanału TVP Sport

Polacy wywalczyli tytuł mistrzów Europy w piłce siatkowej, czym wprawili cały naród w wyjątkową euforię. Radość udzieliła się także selekcjonerowi kadry. Kamery TVP Sport uchwyciły wzruszający moment, gdy Nikola Grbić wbiegł na trybuny. To trzeba zobaczyć.

Polacy wygrali mistrzostwa Europy

Sobota 16 września 2023 roku zapisze się złotymi głoskami na kartach polskiego sportu. To właśnie wtedy reprezentacji Polski udało się sięgnąć po najwyższy laur w europejskiej siatkówce. 

Polacy zdominowali Włochów i zrewanżowali się za ubiegłoroczny finału mundialu. Biało-czerwoni w trzech setach dali z siebie wszystko, chociaż w ostatnim obrońcy tytułu walczyli do ostatniego punktu. Finalnie polscy siatkarze wyszli na prowadzenie i wygrali 25:23. To drugi tytuł mistrzów Europy dla naszego kraju, jednak pierwszy, który zdobyliśmy za kadencji Nikoli Grbicia. Kamery zarejestrowały moment jego szczęścia. 

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Nikola Grbić wszedł na trybuny i uściskał rodzinę

Nikola Grbić po zwycięstwie z reprezentacją Polski nie ukrywał emocji. Gdy nasi siatkarze wspólnie się radowali, trener postanowił wybiec na trybuny i wyściskać się z rodziną.

Kamery TVP Sport pokazały chwilę, gdy wyraźnie wzruszony Serb jest tulony przez najbliższych, którzy kibicowali mu w zdobyciu kolejnego trenerskiego sukcesu. Nikt z nich nawet nie próbował ukryć swojej radości. I słusznie, bo jak twierdzą internauci, była ona w zupełności uzasadniona. 

Internauci zachwyceni Nikolą Grbiciem. "Trener z prawdziwego zdarzenia"

- Trenerze! Dziękujemy! - napisano na profilu TVP Sport, a pod postem w mig zaroiło się od komentarzy celebrujących zwycięstwo kibiców. "To jest trener z prawdziwego zdarzenia, gratulacje", "Piękny obrazek", "Trener Grbić stworzył taką ekipę, że to jest coś niesamowitego. Kadra z charakterem, jajami i uśmiechem" - czytamy na Twitterze.