Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Nie żyje piłkarz Michał Krowiak. Miał zaledwie 24 lata
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 04.01.2022 17:43

Nie żyje piłkarz Michał Krowiak. Miał zaledwie 24 lata

nie zyje
Pixabay/Arcaion

Nie żyje Michał Krowiak, piłkarz grający na co dzień w Ekoballu Stali Sanok. Sportowiec zmarł w wieku 24 lat. O jego śmierci poinformował na Facebooku klub sportowy, z którym związany był od dzieciństwa. Pogrzeb odbędzie się 4 stycznia w Sanoku.

W poniedziałek wieczorem media obiegła smutna wiadomość. Zmarł młody, pochodzący z Sanoka piłkarz Michał Krowiak. Z jego odejściem nie może pogodzić się klub sportowy, który na co dzień reprezentował. Władze Ekoballu Stali Sanok zamieściły w sieci rozrywające serce pożegnanie.

Klub żegna Michała Krowiaka

- Nikt nie może uwierzyć, że już nie przyjdziesz na żaden mecz, nie zagrasz, nie pokibicujesz. Nie zapytasz z uśmiechem i radością na twarzy "Co tam słychać dobrego?" - bo tak zawsze pytałeś. Nie uściśniesz dłoni - tak "po męsku" - mocno, szczerze - napisali na Facebooku przedstawiciele klubu.

Michał Krowiak od dziecka związał swoją karierę z drużyną Ekoball Stal Sanok. W klubie przeszedł przez wszystkie stopnie, od młodzika po członka kadry seniorów.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. (...) Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie - dodano we wpisie.

Ekoball Stal Sanok w żałobie

Klub poinformował także, że pogrzeb 24-latka odbędzie się we wtorek 4 stycznia o godzinie 13 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku przy ulicy Lipińskiego. Do publicznej wiadomości nie podano przyczyny śmierci sportowca.

Ekoball Stal Sanok jest klubem z IV ligi w grupie podkarpackiej. Po 19. meczach rozegranych w rundzie jesiennej ma na swoim koncie 25 punktów i zajmuje 12. miejsce w tabeli. To bilans po 6 wygranych, 6 porażkach i 7 remisach.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Fakt

Tagi: Nie żyje