Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Najpiękniejszy obrazek MŚ w Katarze. Wojciech Szczęsny pociesza płaczącego synka po meczu
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 04.12.2022 18:32

Najpiękniejszy obrazek MŚ w Katarze. Wojciech Szczęsny pociesza płaczącego synka po meczu

szczęsny
ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Polska przegrała po dobrym meczu z aktualnymi mistrzami świata w piłce nożnej, reprezentacją Francji. Pomimo mocno zaciśniętych kciuków przez nas wszystkich, biało-czerwoni żegnają się z MŚ w Katarze. Piłka nożna jest ważna, ale najważniejsza jest rodzina. Mogliśmy się o tym przekonać obserwując wzruszające sceny tuż po ostatnim gwizdku, gdzie Wojtek Szczęsny, nasz bohater starał się pocieszyć swojego synka.

Wzruszające sceny po meczu Polski z Francją

Wielu z nas dzisiejsze popołudnie spędziło przed telewizorami, dopingując naszą reprezentację w piłce nożnej. Niestety zmagania na tegorocznym mundialu zakończyliśmy na 1/8 finału. Polskie orły uległy dzisiaj aktualnym mistrzom świata, Francuzom 3:1. Smutek wśród naszych rodaków zapanował tym większy, że styl, w którym grali Polacy mógł się dzisiaj podobać. Pomimo sporej ilości okazji, "trójkolorowi" okazali się za mocni.

Tuż po ostatnim gwizdku, kamery zarejestrowały naszego golkipera, Wojtka Szczęsnego, który w stadionowym tunelu pociesza płaczącego synka.

wojciech-szczesny-synek
TVP Sport

Polski bramkarz bez wątpienia był najjaśniejszą postacią naszej reprezentacji. Podczas rozgrywek grupowych Szczęsny popisywał się niejednokrotnie fantastycznymi paradami. Dwukrotnie udało mu się obronić rzut karny. W tym jeden strzelany przez Lionela Messiego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: