Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Mundial 2022. Robert Lewandowski złożył obietnicę przed meczem z Argentyną. Jest jednak pewien warunek
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 29.11.2022 15:15

Mundial 2022. Robert Lewandowski złożył obietnicę przed meczem z Argentyną. Jest jednak pewien warunek

Robert Lewandowski
MANAN VATSYAYANA/AFP/East News

Mundial 2022. Robert Lewandowski zdobył się na odważna deklarację. Kapitan polskiej reprezentacji podjął wyzwanie rzucone mu przez słynnego już fana, który zachwycił cały świat podczas meczu Polska-Arabia Saudyjska. Napastnik Barcelony obiecał kibicowi, że przefarbuje swoje włosy, jeśli spełni się postawiony przez gwiazdora warunek. To jednak będzie trudne, bowiem aby zobaczyć Lewandowskiego w wersji blond, nasza drużyna musiałaby dokonać historycznego czynu.

Mundial 2022. Rosną piłkarskie emocje

Mundial w Katarze, jak każda impreza podobnej rangi, budzi wielkie emocje i na murawie, i poza nią. Piłkarskiemu świętu towarzyszą chwile smutku oraz radości, a także wszechogarniające sportowe szaleństwo, pobudzające kibiców sportu na całym globie.

Nasza drużyna jest już po dwóch meczach, przy czym drugi z pojedynków z pewnością zapamiętany będzie na długo nie tylko dzięki cieszącemu nas wynikowi, ale i głośnej historii zagranicznego fana Roberta Lewandowskiego, który z trybun powędrował na okładki gazet.

Swojego wiernego miłośnika postanowił zresztą odnaleźć sam napastnik Barcelony, obiecując mu prezent w postaci koszulki z numerem 9. Historia potoczyła się dobrze i do spotkania doszło w niedzielę 27 listopada. To jednak nie koniec, bo do tej opowieści postanowiono dopisać dalsze rozdziały, równie ciekawe jak ten pierwszy.

Robert Lewandowski przefarbuje się na blond? Jest jeden warunek

Kulisy spotkania Roberta Lewandowskiego z fałszywym fanem drużyny z Arabii Saudyjskiej śledzić można było na kanale PZPN na Youtube. Tym, co przykuło uwagę mediów było zobowiązanie, jakie złożył ustnie nasz kapitan na prośbę kibica, dotyczące image naszego snajpera.

Piłkarz obiecał bowiem, że jeśli polska drużyna wygra dwa kolejne mecze, przefarbuje swoje włosy na blond. Oznacza to, że musimy pokonać Argentynę oraz reprezentację, z którą zmierzymy się wówczas w 1/8 rozgrywek.

Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie, choć nikt nie ma złudzeń, że będzie to łatwe zadanie. Na ostatnich mundialach zawsze kończyliśmy udział w imprezie jeszcze w fazie grupowej, a do domów wracaliśmy z głowami spuszczonymi w dół.

Przed nami mecz z rywalami z Ameryki Płd., który rozpocznie się w środę o godz. 20. Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl