Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Konferencja kadry. Po tym pytaniu Puchacz wybuchł śmiechem
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 13.06.2024 15:06

Konferencja kadry. Po tym pytaniu Puchacz wybuchł śmiechem

Puszka
fot. YouTube/Łączy nas piłka

Już w najbliższą niedzielę reprezentacja Polski rozegra pierwsze spotkanie w ramach turnieju Mistrzostw Europy 2024. Rywalami Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Holandii. Polacy są już obecni w Hanowerze. W czwartek w konferencji prasowej wzięli udział Karol Świderski i Tymoteusz Puchacz. Po jednym z pytań dziennikarzy ten drugi nie potrafił powstrzymać się od śmiechu. 

Tymoteusz Puchacz nie mógł powstrzymać uśmiechu po tym pytaniu

Reprezentacja Polski już w najbliższą niedzielę rozpocznie zmagania w ramach Euro 2024 od meczu z Holandią. W dalszej kolejności grupowymi rywalami Biało-Czerwonych będą Austria (21 czerwca, 18.00) i Francja (25 czerwca, 18.00).

W piątek w standardowej konferencji prasowej z dziennikarzami udział wzięli Karol Świderski i Tymoteusz Puchacz. Podczas serii pytań, piłkarz niemieckiego Kaiserslautern nie potrafił powstrzymać uśmiechu, gdy jeden z dziennikarzy poruszył popularną w mediach społecznościowych kwestię odnośnie vlogów reprezentacji.

Cezary Kulesza i wiceprezes PZPN wyszli do kibiców i się zaczęło. W sieci zawrzało

Puchacz parsknął śmiechem po tym pytaniu

Jeden z dziennikarzy zapytał Puchacza o to, jak czuje się z faktem, że jest odbierany przez wielu kibiców jako "atmosferić w reprezentacji Polski". Nawiązywał tym samym do częstej obecności piłkarza we vlogach ze zgrupowania, co również nie umyka uwadze kibiców. Tymoteusz Puchacz momentalnie zareagował głośnym śmiechem.

ZOBACZ: Cała prawda o kontuzji Lewandowskiego. Michał Probierz właśnie ujawnił na konferencji

Na vlogach publikowanych przez PZPN dużo widać, ale to nie tylko ja jestem w tej kadrze od atmosfery. Tutaj mój kolega Karol też jest świetny jeśli chodzi o tworzenie tego - powiedział Puchacz. - Jest pewna grupa osób, która zna się już trochę dłużej. Dotarliśmy się i staliśmy się więcej niż znajomymi. Myślę, że widać na tych vlogach, że się dobrze "kumamy" i atmosfera jest dobra - dodał.

Polacy już w Hanowerze. Gorące powitanie

Polscy piłkarze dotarli we wtorek do Hanoweru, gdzie mieści się baza pobytowa naszej kadry podczas mistrzostw Europy w Niemczech. Biało-Czerwonych witały tłumy kibiców. Reprezentacja Polski w trakcie Euro 2024 będzie przebywać w hotelu Sheraton Pelikan , a na co dzień trenować na stadionie Akademii klubu Hannover 96.

Kibiców martwi kontuzja Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski opuścił towarzyskie spotkanie z Turcją na Stadionie Narodowym jeszcze w pierwszej połowie. Już następnego dnia wiadome było, że uraz snajpera Barcelony jest poważniejszy niż zakładano. Lewandowski naderwał mięsień dwugłowy uda i nie zagra w pierwszym meczu Euro 2024 z Holandią. Lekarze naszej kadry robią wszystko, co w ich mocy, aby kapitan zdołał pojawić się na boisku w meczu z Austrią.