Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Katar 2022. Robert Lewandowski świętuje wyjście z grupy razem z córeczkami. Piękny widok
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.12.2022 22:55

Katar 2022. Robert Lewandowski świętuje wyjście z grupy razem z córeczkami. Piękny widok

Robert Lewandowski
Ding Xu/Xinhua News/East News

Mundial 2022 wchodzi w fazę pucharową i nieoczekiwanie znalazł się w niej polski zespół. Mimo środowej porażki z Argentyną, drużyna pod wodzą Roberta Lewandowskiego zdołała uzyskać awans. Kapitan polskiej reprezentacji świętował ze swoimi największymi fankami - córeczkami.

Mundial 2022. Polska gra dalej!

Mundial 2022 nie zakończył się jeszcze dla Polaków, choć w środę reprezentacja była o krok od braku awansu do fazy pucharowej. Przeciwnik z Argentyny okazał się wyjątkowo wymagający.

Dzięki dużemu samozaparciu i odrobinie szczęścia udało się jednak utrzymać wynik, który pozwalał drużynie na pozostanie w rozgrywce na drugim miejscu w grupie. Z mistrzostwami świata pożegnali się piłkarze z Meksyku i Arabii Saudyjskiej.

Awans na Mundialu 2022 to jednak kolejne wyzwanie i już w najbliższą niedzielę Polacy ponownie zagoszczą na jednym ze stadionów w Katarze, gdzie staną naprzeciwko reprezentacji Francji.

Przeciwnik trudny, ale miliony kibiców są przekonanych, że tym razem również się uda. W sukces nie wątpią z pewnością zwłaszcza dwie największe fanki Roberta Lewandowskiego - jego córeczki, Klara i Laura.

Robert Lewandowski pokazał zdjęcia z pociechami

Podczas ostatniego meczu na Mundialu 2022 Robert Lewandowski miał na trybunach cały zespół wsparcia. Do Kataru przyjechała jego ukochana Anna Lewandowska, a także mama Iwona Lewandowska i siostra z mężem. Nie zabrakło też dzieci piłkarza.

Na Instagramie gwiazdor opublikował zdjęcia z pociechami wykonane najprawdopodobniej już po spotkaniu z Argentyną. Dziewczynki ściskają swojego tatę, który wydaje się być wniebowzięty ich obecnością.

W komentarzach nie brakuje wsparcia od kibiców z całego świata. Fani trzymają kciuki za Roberta Lewandowskiego na Mundialu 2022 i są przekonani, że zawodnik będzie jeszcze w stanie pokazać, co naprawdę potrafi.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: