Sport.Goniec.pl > Tenis > Kamil Stoch rozbawił fanów. Słowa, które skierował do Igi Świątek zaskoczyły wielu z nich
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 01.06.2023 15:42

Kamil Stoch rozbawił fanów. Słowa, które skierował do Igi Świątek zaskoczyły wielu z nich

Kamil Stoch Iga Świątek
Instagram/kamilstochofficial & Twitter/@rolandgarros

Iga Świątek 31 maja świętowała 22. urodziny. W mediach społecznościowych opublikowała okolicznościowe zdjęcie wraz z podziękowaniem za życzenia. Polska tenisistka otrzymała je m.in. od Kamila Stocha, który zrobił to w żartobliwym stylu. Słowa skoczka rozbawiły internautów do łez.

Iga Świątek rozpoczęła zmagania w Roland Garros

W przeddzień swoich 22. urodzin Iga Świątek rozpoczęła rywalizację w tegorocznym Roland Garros. Polka pokonała w dwóch setach Cristinę Bucsę. Hiszpanka wyrównaną walkę podjęła jedynie w pierwszym secie spotkania. Drugi set polska tenisistka wygrała gładko, 6:0.

- Wiatr zdecydowanie nie ułatwiał mi zadania. Nie weszłam w mecz najlepiej, ale drugi set był już o wiele bardziej udany. Cieszę się, że udało się wygrać i że mogłam zapoznać się z tutejszymi warunkami, które nie są łatwe - tłumaczyła po meczu.

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Iga Świątek obchodziła 22. urodziny. Podziękowała kibicom za liczne życzenia

31 maja Iga Świątek świętowała 22. urodziny. Życzenia otrzymała m.in. od organizatorów francuskiego turnieju. Za pośrednictwem mediów społecznościowych polska tenisistka podziękowała fanom za serdeczne słowa. 

- Widzę Was, widzę też wszystkie życzenia i miłe słowa. Bardzo za nie dziękuję, wiele dla mnie znaczą - oznajmiła triumfatorka Roland Garros sprzed roku. Do wpisu tenisistka dołączyła również zdjęcie zrobione w trakcie jej trzecich urodzin.

Humorystyczne życzenia Kamila Stocha zrobiły furorę w sieci

Pod fotografią opublikowaną na Instagramie pojawiło się tysiące komentarzy z życzeniami. Internauci zachwyceni byli jednak tym, którego autorem był Kamil Stoch. "Wesołych urodzin Iga. Oby Ci paletka letkom była" - napisał żartobliwie polski skoczek. Jak można się domyślać, było to nawiązanie do popularnego określenia "gówniara z paletkom", które ogarnęło sieć, gdy internauci zaczęli humorystycznie porównywać dokonania Igi Świątek oraz Roberta Lewandowskiego. 

Zabawny komentarz Kamila Stocha zgarnął ponad tysiąc polubień, wyróżniając się na tle pozostałych. Poczucie humoru skoczka docenili kibice, którzy byli pod wrażeniem wpisu mistrza olimpijskiego.

Źródło: instagram.com/iga.swiatek