Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Nieoficjalnie: Cristiano Ronaldo ma nowy klub. Zaskakujący wybór, zarobi fortunę
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 30.12.2022 20:59

Nieoficjalnie: Cristiano Ronaldo ma nowy klub. Zaskakujący wybór, zarobi fortunę

cristiano
Twitter Fabrizio Romano

Cristiano Ronaldo, były piłkarz m.in. Realu Madryt i Manchesteru United, osiągnął porozumienie w sprawie dołączenia do saudyjskiej drużyny Al-Nassr - informuje portal Goal.com. Doniesienia te potwierdza popularny serwis Barstool Football. Tym samym dobiega końca głośna saga związana z gwiazdorem reprezentacji Portugalii, który pozostawał bez pracodawcy od listopada tego roku.

Cristiano Ronaldo już w nowym klubie?

Po głośnym wywiadzie udzielonym brytyjskiemu dziennikarzowi Piersowi Morganowi w listopadzie, w którym Cristiano Ronaldo narzekał na swoją sytuację w Manchesterze United, brytyjski klub rozwiązał kontrakt z supergwiazdą światowego futbolu. Przez całe Mistrzostwa Świata w Katarze piłkarz pozostawał bezrobotny. Ze względu na dorobek popularnego Portugalczyka, w ostatnich tygodniach nie ustawała karuzela spekulacji. Zdaje się, że właśnie nastał ich kres.

Goal.com donosi, że reprezentant Portugalii zgodził się na warunki dołączenia do saudyjskiego zespołu Al-Nassr. Mówi się, że zawodnik złożył swój podpis pod kontraktem już w piątek po południu, a klub ma oficjalnie ogłosić jego podpisanie po meczu z Al Khaleej, który odbędzie się w sobotę.

Jak z kolei informuje Fabrizio Romano, niezwykle dobrze poinformowany dziennikarz sportowy, ostatnie szczegóły porozumienia Portugalczyka są właśnie dogrywane. Umowa ma opiewać na dwa lata, a za jeden sezon gry gwiazdor ma zarobić... 200 mln euro, włączając w to kontrakty sponsorskie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Twitter/ Goal.com