Sport.Goniec.pl > Tenis > Aryna Sabalenka jest w związku z żonatym biznesmenem. Pokazała czułe zdjęcie
Karol Osiński
Karol Osiński 25.05.2024 13:19

Aryna Sabalenka jest w związku z żonatym biznesmenem. Pokazała czułe zdjęcie

Aryna Sabalenka
Fot. Instagram/arynasabalenka

Aryna Sabalenka od dłuższego czasu nie kryje się ze swoją nową miłością. Jej wybrankiem został brazylijski przedsiębiorca Georgios Frangulis, z którym chętnie pojawia się na kortach. Teraz opublikowała nowe zdjęcie w towarzystwie partnera.

Gorąco wokół życia prywatnego Aryny Sabalenki

Aryna Sabalenka przeszła przez trudne chwile. Jej były partner Konstantin Kołcow popełnił samobójstwo, wyskakując z hotelowego balkonu w Miami. Białorusinka rozgrywała wówczas tam turniej, jednak oficjalnie nie byli już parą. Nie zmienia to faktu, że mocno przeżyła tę stratę, o czym poinformowała na Instagramie.

Śmierć Konstantina jest niewyobrażalną tragedią i, mimo że nie byliśmy już razem, to moje serce jest złamane. Proszę o uszanowanie mojej prywatności i jego rodziny w tym trudnym czasie - pisała wówczas 26-latka.

Jeszcze podczas jej pobytu w Stanach Zjednoczonych pojawiły się pierwsze doniesienia o romansie z brazylijskim przedsiębiorcą Georgiosem Frangulisem, co z czasem zostało potwierdzone.

Córka Tomasza Adamka przestała to ukrywać przed światem. Jest reakcja ojca

Tym zajmuje się nowy partner Aryny Sabalenki

Georgios Frangulis jest właścicielem marki Oakberry, zajmującej się produkcją owocowych szejków dietetycznych, która jakiś czas temu została oficjalnym sponsorem Aryny Sabalenki. Biznesmen został uchwycony przez kamery na korcie w Madrycie, a niedługo po tym para przestała się ukrywać ze swoim uczuciem.

Warto zaznaczyć, że Brazylijczyk w dalszym ciągu jest żonaty. Jego żona zapowiedziała, że romans jej męża trwa od dłuższego czasu i już złożyła papiery rozwodowe. Po jakimś czasie Białorusinka z ukochanym wybrali się na wyścig Formuły 1, skąd zamieścili romantyczne zdjęcia i nagrania. Na tym nie zamierzali poprzestawać.

ZOBACZ TEŻ: Łukasz Różański zdemolowany w walce o obronę pasa. Nie miał żadnych argumentów

Związek Aryny Sabalenki kwitnie

Aryna Sabalenka jest już w Paryżu, gdzie 26 maja rozpocznie zmagania w wielkoszlemowym French Open. Białorusinka postanowiła pochwalić się z fanami, jak wyglądały jej ostatnie dni przed prestiżowym turniejem. "Jak ostatnio wyglądały moje dni poza kortem?" - napisała na Instagramie, zamieszczając kolejne zdjęcia, w tym jedno z partnerem, na którym obejmowali się pod parasolem.