Sport.Goniec.pl > Tenis > Znany tenisista pobity przez dwóch napastników. Wszystko się nagrało, wideo krąży po sieci
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 09.09.2023 14:33

Znany tenisista pobity przez dwóch napastników. Wszystko się nagrało, wideo krąży po sieci

Bernard Tomić
Twitter/@9NewsQueensland

Próbował wejść do pierwszej dziesiątki rankingu ATP, ale ostatecznie leci w nim na łeb na szyję. Bernard Tomić to jeden z najbardziej znanych upadłych tenisistów. Choć wciąż gra zawodowo, to jego wyniki odzwierciedlają to, co dzieje się w jego życiu. Niedawno do sieci trafiło nagranie z jego pobicia. Dwóch mężczyzn maltretowało go przed studiem tatuażu.

Bernard Tomić - upadła gwiazda tenisa

Był 17. w rankingu ATP i wydawało się, że może dojść jeszcze dalej. Czas pokazał jednak, że australijski tenisista, Bernard Tomić, nie radzi sobie zarówno na korcie jak i w życiu. Choć stara się kontynuować karierę, to jego ostatnie wyniki mogą dawać do myślenia. 

W Challengerze w Stambule przegrał w trzech setach z Nickiem Hardtem (316. ATP). Choć w karierze wygrał cztery turnieje ATP i dotarł do ćwierćfinału Wimbledonu, po jego dobrej dyspozycji nie ma już śladu.

Kamil Semeniuk ma niecodzienne wykształcenie. Zabezpieczył się na przyszłość

Bernard Tomić pobity pod studiem tatuażu

Do sieci trafiło 16-sekundowe nagranie, na którym widać dwóch napastników kopiących i bijących Bernarda Tomicia. Ich tożsamości jak dotąd nie ustalono. Według ustaleń kanału Channel 10 do zdarzenia doszło przy studiu tatuażu w Gold Coast. 

Jak donosi Daily Mail, na wideo słychać, jak jeden z napastników mówi do tenisisty “wstawaj, psie”. Zdaje się, że sytuacja eskalowała już wcześniej. Nie ma do tego pewności, czy nagranie jest nowe - ta informacja jest wciąż weryfikowana.

Bernard Tomić w konflikcie

Karierą Bernarda Tomicia, prócz kiepskiej formy, zawładnął konflikt z innym australijskim tenisistą, Nickiem Kyrgiosem. Panowie od lat dają wyraźnie znać, co o sobie myślą, a ich niechęć jedynie się pogłębia. 

Nie wiadomo, czy Bernard Tomić pokaże jeszcze, że może zdobywać tytuły. Jak na razie 30-latek nie wygląda na kogoś, kto byłby w stanie jeszcze długo pograć w tenisa na światowym poziomie.

Źródło: Daily Mail, Channel 10, 9NewsQueensland

Tagi: Tenis ziemny