Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Znany piłkarz w żałobie. Nie żyje jego 4-letni synek, tragiczne okoliczności śmierci
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 17.10.2023 19:06

Znany piłkarz w żałobie. Nie żyje jego 4-letni synek, tragiczne okoliczności śmierci

znicze
Pixabay/@kroppek_pl

Żałoba w rodzinie znanego piłkarza. W wypadku samochodowym zginął jego 4-letni syn. Ucierpiała również żona sportowca i jego teść. Okoliczności dramatu, do jakiego doszło, są wyjątkowo tragiczne. Na wzruszający gest zdecydował się klub.

Tragiczny wypadek w rodzinie znanego piłkarza

Na początku września w gminie Konyaalti w Turcji doszło do tragicznego wypadku drogowego. Samochód zderzył się z autem, którym kierował teść brazylijskiego piłkarza Naldo. Jego pojazd wpadł w poślizg i uderzył w motocykl. W momencie wypadku, teść sportowca podróżował razem z jego żoną i 4-letnim synkiem Davim.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali ranni. Żona piłkarza wypadła z samochodu. Na miejscu pojawiły się służby, które natychmiast po udzieleniu pierwszej pomocy przetransportowały ciężko rannego 4-latka do szpitala uniwersyteckiego w Akdeniz.

Niepokojące doniesienia z Białegostoku. "Miała dzwonić do komisarza wyborczego i na policję "

Syn znanego piłkarza nie żyje. Klub oddał mu hołd

4-letni Davi przeszedł operację i walczył o życie przez 40 dni na oddziale intensywnej terapii. Niestety w poniedziałek 16 października przekazano tragiczne wiadomości. Syn Naldo zmarł nad ranem, około godziny 11.00.

- Nie zapomnimy o Tobie Davi! Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że zmarł syn naszego piłkarza Naldo Pereiry, Davi, który w zeszłym miesiącu miał wypadek. Niech Bóg zlituje się nad małym Davim. Składamy kondolencje naszemu piłkarzowi Naldo i jego rodzinie, zwłaszcza fanom, krewnym i społeczności - napisał w mediach społecznościowych turecki Antalyaspor, w którym na co dzień występuje Naldo.

Żałoba w rodzinie znanego piłkarz. Grał w czołowych europejskich klubach

Edinaldo Gomes Pereira, bliżej znany jako Naldo podczas swojej długiej piłkarskiej kariery miał okazje występować między innymi w lidze włoskiej w drużynach Udinese czy Bolognii. Brazylijczyk grał również w Sportingu Lizbona czy Espanyolu Barcelona. W ostatnich latach przeniósł się do Turcji, do drużyny Antalyasporu.

Obecnie Naldo nie gra z powodu kontuzji, jednak w związku z rodzinną tragedią jego absencja na boisku może się znacznie wydłużyć. Niewykluczone również, że brazylijski obrońca może zakończyć piłkarską karierę.