Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Wzruszający moment przed meczem. To z nią wyszedł Lewandowski na boisko
Filip Wilkiewicz
Filip Wilkiewicz 21.03.2024 21:45

Wzruszający moment przed meczem. To z nią wyszedł Lewandowski na boisko

Robert Lewandowski
Screen TVP Sport

Robert Lewandowski przeżył wzruszający moment przed czwartkowym spotkaniem z Estonią. Na półfinał barażów na murawę PGE Narodowego wyprowadziła go jego córka - Klara.

Wzruszający moment przed meczem Polska - Estonia

“Lewy” tradycyjnie wyprowadził reprezentacje Polski na mecz o finał barażów do Euro 2024. Kamery uchwyciły wyjątkowy moment, kiedy Lewandowskiemu towarzyszyła jego córka.

Polska prowadzi z Estonią 1:0. Cudowna akcja i gol

Lewy bez gola w pierwszej połowie

Po pierwszych 45 minutach starcia z Estonią, Polacy prowadzili 1:0. Robert Lewandowski nie wpisał się na listę strzelców, chociaż zdołał oddać celny strzał na bramkę reprezentacji Estonii.

Na listę strzelców w 22 minucie wpisał się Przemysław Frankowski, dla którego było to 3 trafienie w kadrze narodowej.