Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Walka Gochy z Marianną zagrożona! Zawodniczka Clout Mma się tego nie spodziewała
Marian Piłka
Marian Piłka 01.03.2024 12:34

Walka Gochy z Marianną zagrożona! Zawodniczka Clout Mma się tego nie spodziewała

None
fot. instagram/marysiaschreiber

Problemy ze snem dopadają każdego. Kiedyś jeden z aktorów nie mógł zasnąć z powodów politycznych. Wczoraj niektórzy zastanawiali się co trapi Mariannę Schreiber, która podzieliła się informacją o bezsenności z fanami. Dzisiaj już wiemy czym się tak martwiła. Powód niestety nie jest zabawny. 

Wywiad, który wszystko wyjaśnił

Marianna Schreiber jest znana z dwóch rzeczy: działalności w mediach społecznościowych oraz małżeństwu z politykiem. Niestety jedna z tych rzeczy właśnie się skończyła. O wszystkim poinformował w wywiadzie Łukasz Schreiber:

Nigdy nie rozumiałem, jakie znaczenie może mieć wplątywanie spraw rodzinnych. Dlaczego ktoś, kto jest wzorowym ojcem siedmiorga dzieci ma być lepszym prezydentem albo posłem, a ktoś, komu w życiu osobistym gorzej się układa, nie sprawdzi się jako polityk? Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu - powiedział. Po czym dodał: - Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej, że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji. Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania.

Trudna sytuacja

Dla każdego rozstanie jest trudne, niezależnie od przyczyn dlatego warto mieć to w pamięci pisząc komentarze. Poniżej publikujemy stories Marianny, które wstawiła w tej sprawie. 

IMG_9442.PNGIMG_9441.PNG

Tagi: Clout MMA