Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > W ten sposób Lewandowscy spędzają wolny czas. Zamieścili wyjątkowe wideo
Karol Osiński
Karol Osiński 15.05.2024 17:48

W ten sposób Lewandowscy spędzają wolny czas. Zamieścili wyjątkowe wideo

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram/annalewandowska

Anna i Robert Lewandowscy postanowili skorzystać z chwili wolnego czasu, by spędzić go wspólnie. Sportsmenka zamieściła na InstaStories nagranie, na którym pokazała, w jaki sposób go wykorzystali. Jak na osoby aktywne fizycznie przystało, nie zabrakło ruchu. 

Anna Lewandowska najpopularniejszą WAG w Polsce

Żona Roberta Lewandowskiego nie pozostaje w jego cieniu i sama doskonale dba o swoją rozpoznawalność oraz wizerunek. Od chwili wybuchu piłkarskiej sławy swojego męża stała się jedną z najpopularniejszych WAG na świecie, a na pewno najpopularniejszą w Polsce. Jeszcze przed rozbłyskiem popularności “Lewego” jego żona reprezentowała nasz kraj na zawodach międzynarodowych w karate, a dziś jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych trenerek fitness w kraju nad Wisłą.

Na jej Instagramie znajdziemy ponad 5,6 mln obserwatorów, a sama zamieszcza nagrania z treningów oraz te, w których dzieli się sposobami na zgrabną sylwetkę, ale nie tylko. Bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym, pokazując m.in. fotki swoich córek: Klary i Laury, ale oczywiście również z mężem. 

Aryna Sabalenka nie dała szans "koszmarowi" Igi Świątek. To był nokaut

Tak Anna i Robert Lewandowscy spędzają czas wolny

Anna i Robert Lewandowscy bardzo chętnie chwalą się swoim tropikalnym życiem w Barcelonie. Od chwili przeprowadzki piłkarza do Katalonii ich media społecznościowe zasypane są zdjęciami i nagraniami w pełnym słońcu oraz w otoczeniu piasku, palm, czy morza. 

Tym razem najpopularniejsza sportowa para z Polski postanowiła spędzić wolny czas na… wycieczce rowerowej. Anna Lewandowska zamieściła na InstaStories nagranie, jak wspólnie z mężem przemierzają ulice Barcelony, dodając wpis “Nasza rutyna”.

Robert Lewandowski na rowerze

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie. Tonie w objęciach narzeczonego

Kiedy Robert Lewandowski wraca na boisko?

Regeneracja dla Roberta Lewandowskiego to sprawa priorytetowa, jednak nie ma na nią dużego czasu. W poniedziałek 13 maja “Lewy” wybiegł w podstawowej jedenastce meczu FC Barcelony z Realem Sociedad (2:0), a już jutro, tj. w czwartek 16 maja prawdopodobnie zagra w pojedynku z ostatnią drużyną La Liga, czyli Almerią

Będzie to dla niego doskonały moment na poprawę dorobku strzeleckiego i powalczenie o drugi z rzędu tytuł króla strzelców hiszpańskiej Ekstraklasy. Dotychczas kapitan reprezentacji Polski trafiał do siatki 17-krotnie i zaliczył osiem asyst, co daje mu czwartą lokatę w klasyfikacji strzeleckiej.