Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie. Tonie w objęciach narzeczonego
Karol Osiński
Karol Osiński 15.05.2024 16:55

Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie. Tonie w objęciach narzeczonego

Justyna Żyła
Fot. Instagram/justynazyla

Justyna Żyła przepełniła swojego Instagrama zdjęciami rozmaitych potraw, jednak zdarza się, że zamieszcza fotki z bliskimi. Od chwili rozwodu z Piotrem Żyłą spędza życie u boku innego mężczyzny, z którym jest zaręczona. Teraz postanowiła pochwalić się z fanami romantyczną fotografią. 

Justyna Żyła chwali relację z byłym mężem

Rozwód Justyny i Piotra Żyłów był jednym ze zdecydowanie najgłośniejszych w polskich mediach. W 2018 roku para rozchodziła się w bardzo złej atmosferze, publicznie wylewając na siebie żale po ponad 12 latach małżeństwa. 

Z biegiem czasu ich relacja zaczęła ulegać poprawie, a oboje obecnie żyją w bardzo szczęśliwych związkach. Jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą Justyna Żyła przekazała, że Piotr bardzo dba o jej dzieci i mają dobre stosunki.

Piotrek, jako ojciec moich dzieci, bardzo mnie wspiera. Dogadujemy się lepiej, niż gdy byliśmy małżeństwem. Tak samo dobrze dogaduje się z moim partnerem. Jesteśmy taką patchworkową rodziną - mówiła.

Para doczekała się dwójki potomstwa: 17-letniego syna Jakuba oraz 12-letniej córki Karoliny.

Aryna Sabalenka nie dała szans "koszmarowi" Igi Świątek. To był nokaut

Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie z narzeczonym

Ponad dwa lata temu media plotkarskie zaczęły rozpisywać się o nowej miłości Justyny Żyły. W ubiegłym roku podczas wigilii, zamieściła post na Instagramie, do którego zamieściła wpis “nigdy nie mów nigdy”, informując o zaręczynach z ukochanym, którego tożsamości nie ujawnia. 

Zdarza się, że celebrytka publikuje zdjęcia w jego towarzystwie, ale zawsze brakuje pełnego wyrazu twarzy jej narzeczonego. Tym razem zamieściła na InstaStories fotkę, w którym całuje go podczas pobytu w jacuzzi. Dodała do niej piosenkę Kleksa i Sanah “Jestem Twoją Bajką”.

Justyna Żyła z narzeczonym

ZOBACZ TEŻ: Co dalej z Przemysławem Babiarzem? W TVP Sport nie ma wątpliwości

Dlaczego Justyna Żyła nie ujawnia tożsamości narzeczonego?

Obserwatorzy byłej żony skoczka narciarskiego wielokrotnie dopytywali ją, dlaczego nie ujawnia tożsamości swojego mężczyzny. Jakiś czas temu wytłumaczyła, że robi to wyłącznie ze względu na ochronę prywatności swojej rodzny.

Ja wiem, jak wygląda dzisiejszy show-biznes. Nie chcemy, aby się w to mieszał. Tutaj w środowisku ogólnie rzecz biorąc, wszyscy go znają. Nie widzimy potrzeby, żeby pokazywać się razem publicznie. To nie jest kwestia tego, że chcemy się ukrywać, tylko chodzi o prywatność i anonimowość - stwierdziła.