Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > W takich warunkach będą mieszkać polscy olimpijczycy. Mistrzyni nie wytrzymała
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 05.07.2024 12:36

W takich warunkach będą mieszkać polscy olimpijczycy. Mistrzyni nie wytrzymała

Natalia Kaczmarek
Fot. East News/ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP; screen X/The Olympic Games

Za trzy tygodnie rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Do rywalizacji w kilku zawodach przystąpią Polacy, którzy spędzą kilkanaście dni w mieście miłości. Organizatorzy pokazali w mediach społecznościowych kwatery olimpijczyków, co wywołało ogromne kontrowersje. 

Ostatnie przygotowania do igrzysk olimpijskich

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu rozpoczną się 26 lipca. Czasu zostało niewiele, dlatego organizatorzy dopinają ostatnie szczegóły. Jedną z kwestii, na które kładzie się duży nacisk jest bezpieczeństwo. Włodarze imprezy deklarują, że służby dołożą wszelkich starań, by całe igrzyska przebiegły w sposób niezakłócony.

Policja, żandarmeria i francuski wywiad będą gotowe, aby zapewnić bezpieczeństwo igrzysk olimpijskich w Paryżu. Mamy bardzo skuteczny system wywiadowczy, prawie co miesiąc udaje się nam zapobiec atakom - oznajmił minister spraw wewnętrznych Gerald Darmanin

Fatalne informacje dla Wojciecha Szczęsnego. Wszystko posypało się tuż po Euro Lato wydał wyrok w sprawie Lewandowskiego. Mocny komentarz

Pokazali kwatery olimpijczyków. Mistrzyni grzmi: "kończysz w epoce kamienia"

W swoich mediach społecznościowych organizatorzy igrzysk olimpijskich przedstawili pokoje gwiazd, które wystąpią na najważniejszej imprezie czterolecia. Na nagraniu widać pomieszczenie z dwoma zaścielonymi łóżkami, w których będą mogli spędzać nocleg w Paryżu. Uwagę nie tylko internautów, ale i mistrzyni olimpijskiej przykuł jeden szczegół.

Sandra Elkasević, mistrzyni w rzucie dyskiem na igrzyskach w Londynie i Rio De Janeiro, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poruszyła temat tymczasowej kwatery dla sportowców w Paryżu. Nie owijała w bawełnę i wprost dała do zrozumienia, co myśli o sposobie wykonania pokoju.

Łóżka i stoły z tektury, pokoje bez dobrego systemu chłodzenia? Czy to jest marzenie każdego sportowca?! Po latach treningów, poświęcenia i marzeń o tym, jak zostać olimpijczykiem i dumnie bronić barw naszego kraju. Osiągasz to wszystko i kończysz w epoce kamienia - napisała Elkasević na swoim Instagramie

ZOBACZ: Hubert Hurkacz przerwał milczenie. Polak wydał oświadczenie po dramacie na Wimbledonie

Internauci także oburzeni urządzeniem pokoi dla olimpijczyków

Wyraz swojemu oburzeniu dali także internauci na platformie X. Pod publikacją przedstawiającą pokoje wprost wyrazili, co myślą o tekturowej budowie łóżek.

Czy jesteście aż tak biedni, żeby wstawiać karton? 

 

Dlaczego nie robicie normalnych łóżek? 

 

Kartonowe łóżko ma tylko wentylator, więc w pokoju będzie ponad 30 stopni - czytamy