Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Przepiękne trafienie na Euro 2024. Bramka Turków kandydatem do gola turnieju
Michał Pokorski 18.06.2024 18:57

Przepiękne trafienie na Euro 2024. Bramka Turków kandydatem do gola turnieju

gol Turcja

Reprezentacja Turcji otworzyła wynik meczu z Gruzją po fenomenalnym trafieniu Melta Muldura. 25-latek zza pola karnego zmierzył wymiary bramki rywali. Kandydat do gola kolejki w zmaganiach grupy F.

Turcja otworzyła wynik spotkania

Spotkanie Turcji z Gruzją to niesamowicie ciekawy pojedynek grupy F. Obie drużyny nie należą do europejskiej czołówki, ale prezentują miłą dla oka, ofensywną piłkę. W szalonym meczu w Dortmundzie obserwowaliśmy grad strzałów, już w pierwszej połowie każda drużyna zdobyła bramkę. Szczególnej urody okazało się trafienie Melda Muldura.

Lewandowski przemówił w szatni. Piłkarze poruszeni słowami kapitana

Kandydat do gola Euro 2024?

W 25. minucie Turcy świetnie skonstruowali atak pozycyjny. Dośrodkowanie z lewej strony boiska wybiła gruzińska obrona, ale przed polem karnym czaił się Meld Muldur. 25-latek przepięknym uderzeniem z powietrza zmierzył wymiary bramki rywali. Obrońca prawą nogą skierował piłkę w samo okienko, tuż pod poprzeczkę przeciwników!

Trwa Euro 2024

Wtorkowe zmagania kończą pierwszą kolejkę Euro 2024. O godzinie 21:00 zmierzą się z sobą reprezentacje Portugalii oraz Czech. W środę drugą turę rozgrywek grupowych rozpocznie starcie Chorwacji z Albanią.