Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Polska - Słowenia. Magdalena Stysiak potrzebowała pilnej pomocy medycznej. "Są bardzo ostre"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 16.09.2023 18:45

Magdalena Stysiak
TVP Sport

Magdalena Stysiak potrzebowała pilnej pomocy medycznej podczas spotkania ze Słowenią. W trzecim secie atakująca zaczęła dotykać swojego karku. Wszystko przez jedną akcję. Medyk rzucił się na pomoc podczas krótkiej przerwy.

Polska - Słowenia. Pewnie wygrane dwa sety

Polki po dwóch wygranych setach, gdzie rywalki nie zdobyły nawet 20 punktów, zmierzały pewnie do zwycięstwa w całym meczu ze Słowenią. Trzeba jednak zawsze pamiętać, by nie w takich meczach się nie przeciążać.

W pewnym momencie Magdalena Stysiak wymagała pomocy medycznej. Sceny mogli oglądać wszyscy widzowie TVP. Słowa komentatorów były niepokojące.

Marek Papszun faworytem w wyścigu o fotel selekcjonera. Jego asystentem byłby znany piłkarz

Polska - Słowenia. Magdalena Stysiak zderzyła się z bandą

Podczas jednej z początkowych akcji trzeciego seta, Magdalena Stysiak zderzyła się z bandą reklamową. Polska atakująca początkowo nie pokazywała po sobie, że potrzebowałaby pomocy, ale gdy tylko nadarzyła się okazja (challenge), siatkarka ruszyła do zespołu medycznego.

Widać było wyraźnie, że bolał ją kark. Z opisu komentatorów TVP można było wywnioskować, że Stysiak przy zderzeniu mogła nadziać się na bardzo ostre żarówki, co wywołało ból karku.

Polska - Słowenia. Magdalena Stysiak wróciła na boisko

Po otrzymanym ochładzającym okładzie Magdalena Stysiak wróciła jednak pewnie na boisko z zamiarem dogrania spotkania do końca. To się nazywa hart ducha.

Polki kolejne spotkanie rozegrają w niedzielę. Ich rywalkami będą Koreanki z Południa. Początek spotkania w łódzkiej hali zaplanowano na 17:30.