Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Nagrała Dawida Kubackiego z córką. Fani zachwyceni, nie mogą oderwać wzroku
Jakub Franek
Jakub Franek 23.12.2022 22:51

Nagrała Dawida Kubackiego z córką. Fani zachwyceni, nie mogą oderwać wzroku

Kubaccy
instagram.com/_marta_ku_

Dawid Kubacki i jego żona, Marta Kubacka, opublikowali na Instagramie wideo, na którym pokazują, jak ubierają choinkę w swoim domu. We wszystkim pomaga im ich mała córka, Zuzia. Fani są zachwyceni.

Dawid Kubacki i przygotowania do Wigilii

Rodzina Kubackich przygotowuje się do Wigilii Bożego Narodzenia. Dawid Kubacki wraz z żoną Martą i córką Zuzią pokazali na filmiku na Instagramie ostatnie momenty dekorowania swojego drzewka bożonarodzeniowego.

Żywa choinka jest obwieszona wielobarwnymi ornamentami, jednak to nie ona stała się centrum uwagi fanów. Jak się okazuje, serca skradła mała Zuzia, która podniesiona przez tatę włożyła gwiazdę na czubek drzewa. Uwagę szczególnie zwróciła jej niecodzienna fryzura.

- Ale słodko. Śliczna choinka. Osładza nam pani takimi filmami ten przedświąteczny okres. Palma Zuzi wystrzałowa. Dla równowagi mogła pani taką samą strzelić mężowi. Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia - pisze jedna z fanek pod postem.

Po fenomenalnych występach w tym sezonie sportowcowi i jego żonie należy się zasłużony odpoczynek. Tym bardziej, że całkiem niedawno skoczek poinformował o tym, że mała Zuzia niebawem doczeka się rodzeństwa.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: