Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Michniewicz już w czwartek pożegna się z kadrą? WP: Jest nowy kandydat
Irmina Jach
Irmina Jach 21.12.2022 22:37

Michniewicz już w czwartek pożegna się z kadrą? WP: Jest nowy kandydat

Czesław Michniewicz
JOHN THYS/AFP/East News

Czesław Michniewicz już w czwartek ma spotkać się z Cezarym Kuleszą. Wirtualna Polska Sportowe Fakty donosi, że los selekcjonera jest już przesądzony, a do PZPN regularnie spływają kandydatury. Wśród nich miał znaleźć się były trener Realu Madryt.

Hiszpan zastąpi Michniewicza?

- 22 grudnia, czyli w czwartek, dojdzie do kolejnego, wszystko wskazuje na to, że już ostatniego spotkania Czesława Michniewicza z Cezarym Kuleszą. Selekcjoner widział się z prezesem trzy razy w ubiegłym tygodniu (raz w spotkaniu uczestniczyli też członkowie zarządu), ale wtedy nie usłyszał jeszcze, jaka będzie jego przyszłość - donosi portal Wirtualna Polska Sportowe Fakty.

Podobno sytuacja Michniewicza ma zostać uregulowana już jutro. WP Sportowe Fakty dotarła do informacji, z których wynika, że w spotkaniu z Michniewiczem uczestniczyć mają również wiceprezesi związku. Nieoficjalnie mówi się, że jego współpraca z kadrą dobiega końca.

Portal Wirtualna Polska Sportowe Fakty donosi, że do PZPN wpłynęło około dziesięciu kandydatur z różnych krajów. Wśród chętnych do trenowania biało-czerwonych mieli zgłosić się m.in. Paulo Bento, Juan Ramon Lopez Caro. Ten drugi prowadził chociażby Real Madryt i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

- Ta kandydatura nie ma żadnych szans, trzeba ją potraktować jako ciekawostkę. Natomiast można założyć, że jeśli pojawi się oficjalny komunikat o zmianie selekcjonera, to dopiero wtedy zacznie się lawina zgłoszeń do związku - czytamy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska Sportowe Fakty