Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Lewandowski zrobił to po meczu z Francją. Przejmujące sceny na trybunach
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 25.06.2024 21:35

Lewandowski zrobił to po meczu z Francją. Przejmujące sceny na trybunach

Robert Lewandowski
Fot. TVP Sport (25.06.2024)

Nie ma wątpliwości co do tego, że Biało-Czerwoni zapewnili kibicom wiele emocji. Polska w swoim ostatnim meczu na Euro 2024 zremisowała z Francją 1:1. Chwilę po ostatnim gwizdku Robert Lewandowski zniknął z murawy, nagle pojawił się na trybunach. Te sceny łapią za serce.

Euro 2024. Remis z Francją

Tuż po godzinie 20 wielu Polaków odetchnęło z ulgą. Wtedy właśnie zakończył mecz Polska – Francja, którym nasi reprezentanci pożegnali się z Euro 2024. Mimo tego przed telewizorami i na stadionie nie brakowało emocji. 

Wynik 1:1 zagwarantował nam karny strzelony przez Roberta Lewandowskiego. Kapitan naszej drużyny chwilę po zakończonym spotkaniu pojawił się w loży, gdzie zmagania Polaków oglądali jego bliscy.

Polacy zaskoczyli cały świat, z honorem pożegnali się z EURO 2024. Potężna niespodzianka

Robert Lewandowski zrobił to chwilę po zakończonym meczu z Francją

Jak podaje Fakt, najbliżsi Roberta Lewandowskiego bardzo przeżywali zmagania na murawie. Do tego stopnia, że Iwona Lewandowska nie mogła patrzeć na karnego, którego w drugiej połowie wykonywał kapitan Biało-Czerwonych. Sekundy później była już tylko szalona euforia.

ZOBACZ: Lewandowski nie strzelił karnego i się zaczęło. Polak błyskawicznie wskazał jedną rzecz

Robert Lewandowski od razu pobiegł do swoich bliskich

Pojawienie się na trybunach Roberta Lewandowskiego wywołało prawdziwe poruszenie. Niestety, piłkarz miał zaledwie chwilę na spędzenie czasu z najbliższymi. Wokół rodziny niezwłocznie zjawili się fani, niektórzy nawet przeskakiwali dla piłkarza przez barierki. 

Niedługo później kapitan wyszedł z trybun i wrócił do szatni, gdzie wciąż przebywali jego koledzy z zespołu. Biało-Czerwoni wylecą z Kolonii dzisiejszej nocy.