Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Katar 2022 Kluczowa zmiana w kadrze tuż przed meczem z Francją. Zaskakująca decyzja Michniewicza
Monika Majko
Monika Majko 04.12.2022 15:07

Katar 2022 Kluczowa zmiana w kadrze tuż przed meczem z Francją. Zaskakująca decyzja Michniewicza

EN 01547394 0982
ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Katar 2022. Czesław Michniewicz przedstawił ostateczny skład Polaków na mecz z Francją w 1/8 finału na tegorocznych mistrzostwach świata. W podstawowej jedenastce zabraknie Krystiana Bielika i Arkadiusza Milika.

Katar 2022. Znamy skład biało-czerwonych na mecz Polska-Francja

W niedzielę, 4 grudnia br. o godzinie 16:00 rozpocznie się kolejny mecz Polaków na MŚ w Katarze. O awans do ćwierćfinału biało-czerwoni powalczą z drużyną Francji, a Czesław Michniewicz zdecydował się dokonać ważnej zmiany w podstawowej jedenastce.

Już od pierwszej minuty na boisku, zamiast Krystiana Bielika, pojawi się Sebastian Szymański. W podstawowym składzie zabrakło także Arkadiusza Milika. Oznacza to, że ciężar gry z przodu na swoje barki weźmie Robert Lewandowski.

Poza tym w barwach biało-czerwonych na murawę wyjdą: Wojciech Szczęsny, Matty Cash, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Przemysław Frankowski, Jakub Kamiński i Robert Lewandowski.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: