Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Justyna Kowalczyk pokazała ostatnie zdjęcie i wiadomość od męża. Trudno powstrzymać łzy
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.05.2023 22:21

Justyna Kowalczyk pokazała ostatnie zdjęcie i wiadomość od męża. Trudno powstrzymać łzy

Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk wciąż nie może pogodzić się z tragiczną śmiercią Kacpra Tekieliego. Zamieściła właśnie kolejny wzruszający i chwytający za serce wpis w mediach społecznościowych. „Dobranoc mój cudowny Kacperku”. 

Justyna Kowalczyk we wzruszającym wpisie żegna zmarłego męża

Justyna Kowalczyk w kolejnym wzruszającym wpisie w swoich mediach społecznościowych odniosła się do tragicznego zdarzenia, które miało miejsce kilka dni temu. Jej mąż, Kacper Tekieli zginął w Alpach szwajcarskich. Ciało alipinisty zostało odnalezione w czwartek nad ranem. Mężczyzna przebywał w okolicy z żoną i synem.

Justyna Kowalczyk zamieściła fotografię, którą opisała chwytającymi za serce słowami:

"17 V 2023 Jungfrau (4158m)

10.12 AM
-PIK. Kocham Was Kotki.
-My Ciebie bardziej mój Kochany. Brawo.

.....
Dobranoc mój cudowny Kacperku"

Klienci będą walić do Biedronki drzwiami i oknami. Same hity, trzeba się spieszyć

Justyna Kowalczyk żegna zmarłego męża

Justyna Kowalczyk już wczoraj zamieściła na swoim Facebooku krótki wpis “był najcudowniejszy”. Dzisiaj dodała wspólne uśmiechnięte zdjęcie oraz ostatnią wiadomość od męża. Trudno powstrzymać łzy widząc post Kowalczyk. 

- Był moim wszystkim - napisała z kolei pod wspólną fotografią. Komentarze pod zdjęciem zostały wyłączone na wszystkich mediach społecznościowych. Jest to decyzja jak najbardziej zrozumiała. Cała Polska pogrążyła się w niebywałym smutku po stracie Kacpra Tekieliego. 

Kacper Tekieli nie żyje

Kacper Tekieli został odnaleziony martwy w czwartek nad ranem - według komunikatów szwajcarskiej policji.

Wyjechał wraz z żoną, Justyną Kowalczyk i ich synkiem w Alpy. W komunikacie tamtejszej policji możemy przeczytać, że turysta był sam na wycieczce narciarskiej w rejonie Jungfrau. Po otrzymaniu zgłoszenia, rozpoczęto natychmiastowe poszukiwania Tekieliego. W środę nie udało się go odnaleźć. Poszukiwania wznowiono w czwartek i to wtedy odnaleziono ciało alpinisty.

Tagi: Nie żyje