Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Holendrzy potrzebowali 7 minut, aby zaskoczyć Anglików. Przepiękny gol na Euro 2024
Michał Pokorski 10.07.2024 21:23

Holandia - Anglia

Holandia już w 7. minucie spotkania otworzyła wynik półfinału z Anglią. Kapitalnym strzałem popisał się Xavi Simons, który pokonał Pickforda. Fantastyczne otwarcie na Euro 2024.

Holandia gra z Anglią w półfinale Euro 2024

W środowym spotkaniu Anglicy mierzą się z Holendrami. Synowie Albionu bardzo zawodzą na Euro 2024, ich gra pozostawia wiele do życzenia. W odwrotnej sytuacji są Oranje, którzy prezentują się nadzwyczaj dobrze. Mało kto typował ich do półfinału rozgrywek, a są w nim zdecydowanym faworytem.

Holendrzy potwierdzili swoją moc już w 7. minucie meczu.

Gorąco przed półfinałem Euro 2024. Co za sceny w Dortmundzie

Kapitalny gol Simonsa na Euro 2024

W 7. minucie meczu do piłki dopadł Xavi Simons. 21-latek ruszył na bramkę Anglików i fenomenalnym strzałem z prawej nogi, pokonał Pickforda. Wymarzone otwarcie półfinału Euro 2024 dla Holandii.

Euro 2024 dobiega końca

Powoli dobiega końca Euro 2024. Na niemieckim turnieju pozostały już tylko dwa najważniejsze mecze. Wielki finał mistrzostw Europy już w niedzielę 14 lipca, pierwszy gwizdek o 21:00 czasu polskiego. Wiemy, że w finałowym spotkaniu wystąpią Hiszpanie, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że zobaczymy także… Polaków. Szymon Marciniak wraz ze swoim zespołem jest typowany do sędziowania walki o złoto.