Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Euro 2024. Poruszające, jak reprezentacja Polski została przywitana w Niemczech. Piękne sceny
Michał Pokorski
Michał Pokorski 14.06.2024 18:17

Euro 2024. Poruszające, jak reprezentacja Polski została przywitana w Niemczech. Piękne sceny

Reprezentacja Polski
fot. screen YouTube/ Łączy nas piłka

Polacy przylecieli do Niemiec we wtorkowe popołudnie. Polonia nie zawiodła i Biało-Czerwonych w Hanowerze przywitały tłumy kibiców. Podopieczni Michała Probierza z pewnością poczuli się jak u siebie!

Gorące przywitanie Polaków

Reprezentacja Polski przyleciała do Niemiec we wtorkowe popołudnie. Prosto z lotniska nasi piłkarze udali się do bazy treningowej w Hanowerze, w której spędzą całe mistrzostwa Europy. Przed hotelem Biało-Czerwonych przywitał tłum kibiców, a podopieczni Michała Probierza chętnie zrobili sobie zdjęcia z fanami oraz porozdawali autografy. W Niemczech mieszka obecnie około 2 milionów Polaków, dlatego też nikogo nie dziwią rzesze naszych kibiców.

Nagła zmiana planów Polaków przed Euro 2024. Decyzja już zapadła

Trening niczym... finał!

Jeszcze piękniejszego dopingu doświadczyli nasi piłkarze podczas środowego treningu. Obiekt treningowy w Hanowerze wypełniły setki kibiców, którzy nieprawdopodobnie głośno wspierali nasz zespół. Pełne trybuny i ogłuszające okrzyki przypominały bardziej finał mistrzowskiej imprezy, aniżeli zwykły trening. 

Polscy kibice nie zawodzą w Niemczech już przed turniejem, można się więc spodziewać kapitalnej atmosfery podczas spotkań grupowych. W niedzielnym meczu z Holandią na trybunach ma zasiąść ponad 57 tysięcy kibiców.

CZYTAJ TEŻ: Nowe informacje ws. zdrowia Roberta Lewandowskiego

Polacy rozpoczną Euro 2024 już w niedzielę

Podopieczni Michała Probierza rozpoczną mistrzostwa Europy 16 czerwca, pojedynkiem z Holendrami. Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Hamburgu wybrzmi już o godzinie 15:00 czasu polskiego. Następnymi rywalami Polski będzie kolejno Austria (21.06) oraz Francja (25.06). Euro 2024 wystartuje już w piątek, turniej zainauguruje spotkanie Niemców ze Szkotami.