Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Eliminacje Euro 2024. Gdzie i o której obejrzeć mecz Polska-Czechy?
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 20.03.2023 13:11

Eliminacje Euro 2024. Gdzie i o której obejrzeć mecz Polska-Czechy?

Reprezentacja Polski, Euro 2024
ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Eliminacje Euro 2024 już za pasem. Gdzie i o której będziemy mogli obejrzeć mecz Polska-Czechy? Czy Polska reprezentacja pod wodzą nowego trenera, Fernando Santosa, zwycięży i pokaże klasę po średnio udanym mundialu? 

Eliminacje Euro 2024. Polacy zmierzą się z Czechami

Polska reprezentacja piłki nożnej rozegra niebawem mecz z Czechami. Piłkarze mają o co walczyć - stawką jest awans na Euro 2024, które odbędą się w Niemczech. Gospodarze turnieju już czekają na kolejne zespoły, które pojadą na zawody. 

Polska będzie musiała przejść parę sprawdzianów przed ostateczną kwalifikacją do turnieju. Zmierzy się z Czechami, Albanią, Wyspami Owczymi i Mołdawią nim ewentualnie uzyska awans. Wszystko się może zdarzyć.

Poszedł do paczkomatu i nie mógł uwierzyć, w to, co widzi. Od razu chwycił za telefon

Euro 2024. Polska-Czechy. Kiedy i gdzie oglądać?

Mecz Polska-Czechy zaplanowany jest na 24 marca. Rozpoczęcie spotkania przewidziano na godzinę 20:45. Dla tych, którym nie udało się zdobyć biletów na spotkanie, czekają relację internetowe i telewizyjne. 

Transmisję spotkania będzie można oglądać na TVP 1 i TVP Sport. Mecze pokazywane będą na żywo, ale jeśli ktoś nie ma dostępu do telewizora, może posiłkować się transmisją internetową na stronie TVP Sport. 

Euro 2024. Polska-Czechy. Kto zagra?

Kto zagra w eliminacjach do Euro 2024? Fernando Santos ogłosił powołania, a polscy kibice mają nadzieję na dobrą grę i solidny wynik polskich piłkarzy. Czesi są najtrudniejszymi rywalami w eliminacyjnej grupie E, służą więc za dobrego testera umiejętności Polaków pod nowym trenerem. 

Powołanie po raz pierwszy od dawna nie przypadło m.in. Grzegorzowi Krychowiakowi. Stały element drużyny będzie musiał wykazać się w ligowych meczach, by skupić na sobie znów wzrok trenera.