Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Anna Lewandowska i Marina żartują z mężów. Żony polskich piłkarzy pokazały komiczne zdjęcie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.11.2022 18:30

Anna Lewandowska i Marina żartują z mężów. Żony polskich piłkarzy pokazały komiczne zdjęcie

Anna Lewandowska i Marina
Instagram/annalewandowska; marina_official

Mundial 2022 wraz z minioną sobotą stał się dla Polaków nieco bardziej optymistyczny. Wygrana reprezentacji dodała kibicom otuchy, a niektórym nawet nadziei na zwycięstwo w finale. Tymczasem Anna Lewandowska i Marina pozwoliły sobie na mały żarcik ze swoich mężów.

Mundial 2022. Polscy kibice marzą o finale

Mundial 2022 nie wyszedł jeszcze z fazy grupowej, ale wielu kibiców już marzy o tym, że polska reprezentacja pojawi się w finale i w glorii zdobędzie puchar świata. Werwy dodał fanom szczególnie sobotni mecz z Arabią Saudyjską.

Choć po remisie z Meksykiem oczekiwania nie były już tak wysokie, ekipa Czesława Michniewicza zdołała posłać piłkę do bramki aż dwukrotnie. Piłkarze kadry narodowej urośli do miana bohaterów.

Mowa tu przede wszystkim o kapitanie drużyny Robercie Lewandowskim oraz Wojciechu Szczęsnym, który zdołał wybronić rzut karny, choć sytuacja była... podbramkowa (sic!).

Z piłkarzy niezmiernie dumne są oczywiście ich żony - Anna Lewandowska i Marina. Pierwsza osobiście wspiera męża w Katarze, druga musiała niestety pozostać w domu ze względu na przeziębienie dziecka.

Anna Lewandowska i Marina żartują z mężów

Ukochane polskich przedstawicieli na Mundialu 2022 postanowiły zażartować ze swoich mężów i chwały, jaka spłynęła na nich po pamiętnym meczu z Arabią Saudyjską. Udostępniły na swoich Instagramach mema z Wojciechem Szczęsnym i Robertem Lewandowskim w rolach głównych.

instagram.com/marina_official
instagram.com/marina_official

Miłość, jaką darzą kadrę narodową kibice, wkrótce czeka ogromne wyzwanie. Chodzi o mecz, który zadecyduje o dalszych losach reprezentacji na mistrzostwach świata - spotkanie z Argentyną.

Wielki bój rozegrany zostanie już w środę. Drużyna z Lionelem Messim w składzie przegrała wprawdzie mecz z Arabią Saudyjską, jednak wielu twierdzi, że porażka zmotywowała ją jedynie do tego, by przypuścić wściekły atak w rozstrzygającym meczu fazy grupowej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: