Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Żona Bartosza Kurka przekazała prawdę o związku z siatkarzem. Zamieściła wymowne zdjęcia
Karol Osiński
Karol Osiński 04.06.2024 11:47

Żona Bartosza Kurka przekazała prawdę o związku z siatkarzem. Zamieściła wymowne zdjęcia

Anna i Bartosz Kurkowie
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Bartosz Kurek ma za sobą już pierwszy mecz w Fukuoce. Wspólnie z kolegami z reprezentacji Polski rozprawili się z Bułgarami 3:1 i wkrótce zagrają kolejny mecz, tym razem z Turcją. Jeszcze przed spotkaniem przeciwko Bułgarii żona atakującego Biało-Czerwonych zamieściła w mediach społecznościowych wyjątkowy wpis. Błyskawicznie w komentarzach posypały się gratulacje.

Polscy siatkarze pokonali Bułgarię w Lidze Narodów

Mecz z Bułgarią rozpoczął się nie po myśli Biało-Czerwonych. Pierwszy set przebiegał wyłącznie pod dyktando rywali, jednak już w drugim zdołali odwrócić losy całego spotkania. Zwyciężyli 25:21, wyrównując stan spotkania, po czym kontynuowali znakomitą grę i skupiali się na powiększaniu przewagi.

W ten sposób trzecią odsłonę gry wygrali 25:19, a czwartą 25:18. Dzięki temu zwycięstwu zameldowali się na pierwszym miejscu w tabeli Ligi Narodów, choć mają jedno spotkanie rozegrane więcej od Słowenii. Jednym z najbardziej błyszczących zawodników meczu z Bułgarią był Bartosz Kurek

Polscy siatkarze pozbawili złudzeń rywali. Znakomity mecz w Lidze Narodów

Żona Bartosza Kurka przekazała radosną informację

W 2020 roku wspomniany siatkarz stanął na ślubnym kobiercu z polską siatkarką Anną Grejman. Ich związek trwa zdecydowanie dłużej, bo już w 2016 roku ogłosili, że łączy ich coś więcej niż tylko zwykła znajomość. Dzień przed spotkaniem Polaków z Bułgarią żona Bartosza Kurka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochanym, informując o ich kolejnej rocznicy związku.

„To ile już jesteśmy razem?”. Nie odliczamy, bo szczęśliwi czasu nie liczą ale cieszę się, że zgodziłam się wtedy pójść z Tobą na kawę - napisała.

ZOBACZ TEŻ: Kuriozalna sytuacja w meczu polskich siatkarzy. "Zagranie roku", wideo obiegło sieć

Anna i Bartosz Kurkowie zasypani komplementami

Pod zamieszonymi fotkami natychmiastowo posypały się dziesiątki komentarzy. Jeden z nich zamieściła żona innego reprezentanta Polski, Piotra Nowakowskiego.

Pamiętam początki, kiedy Piciu (Piotr Nowakowski - przyp. red.) mówił mi, że Bartek z kimś zawzięcie pisze ale nie chciał się przyznać z kim. Kolejnych pięknych lat, czas leci jak szalony - napisała Aleksandra Nowakowska.

Inni internauci dodali:

Piękna z Was para i tak miło się na Was patrzy;

Kurki dalej lecą przez życie - czytamy.