Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Zaskakujące obrazki w meczu polskich siatkarzy. Nikola Grbić wpadł w zakłopotanie [WIDEO]
Dawid Szczurek 20.08.2023 16:10

reakcje Nikoli Grbicia
twitter.com/Polsat Sport (zrzuty ekranu)

Polscy siatkarze rywalizują w Krakowie w Memoriale Wagnera. W drugim meczu w trakcie turnieju poprzedzającego mistrzostwa Europy nasi reprezentanci zmierzyli się z Francuzami. W pewnym momencie pierwszego seta doszło do niecodziennych scen z udziałem szkoleniowca Polaków, Nikoli Grbicia. Serb nie wiedział, jak ma się zachować.

Polscy siatkarze zrehabilitowali się za porażkę ze Słoweńcami

"Biało-Czerwoni" tegoroczne zmagania w Memoriale Wagnera rozpoczęli od falstartu. Podopieczni Grbicia niespodziewanie przegrali 0:3 ze Słoweńcami. Okazję do poprawienia nastrojów kibiców mieli już następnego dnia. W sobotę Polacy zmierzyli się z reprezentacją Francji.

Spotkanie rozpoczęło się od niezwykle wyrównanego pierwszego seta. Doszło do gry na przewagi i ostatecznie zwycięsko wyszli z niego rywale. Nasi siatkarze błyskawicznie otrząsnęli się po porażce. Pewnie wygrali kolejną partię i poszli za ciosem, zwyciężając całe spotkanie 3:1. Po sobotnim pojedynku w pamięci polskich fanów utkwią również inne obrazki. Na początku spotkania doszło bowiem do nietypowych scen z Nikolą Grbiciem w roli głównej.

Nie żyje ksiądz, który "nieobyczajnie zachował" się na plaży. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

Zaskakujące obrazki podczas meczu polskich siatkarzy. Nikola Grbić zdezorientowany

Spotkanie odbywające się w krakowskiej Tauron Arenie w pierwszym secie zakłócił pewien nieproszony gość… W hali poza tysiącami polskich kibiców pojawił się również… ptak, który szybował tuż nad parkietem.

W pewnym momencie próbował zaatakować serbskiego szkoleniowca, który zaczął się od niego odganiać. Nikola Grbić nie wiedział, jak się zachować, a całość kuriozalnego zdarzenia zarejestrowały kamery. Niecodzienna sytuacja wywołała falę śmiechu wśród polskiej publiczności.

Polscy siatkarze zmierzą się z Włochami na koniec zmagań w Memoriale Wagnera

Polaków czeka w Krakowie jeszcze jedno spotkanie. W niedzielę o godzinie 17 nasi siatkarze zmierzą się z Włochami, którzy gładko uporali się z Francuzami oraz przegrali po tie-breaku ze Słoweńcami.

Za niespełna dwa tygodnie zawodnicy Nikoli Grbicia zainaugurują mistrzostwa Europy. 31 sierpnia podejmą Czechów, a w kolejnych dniach rywalizować będą z Holendrami, Macedończykami, Duńczykami oraz Czarnogórcami.

Źródło: twitter.com/Polsat Sport