Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Zapytali ją o Annę Lewandowską i się zaczęło. Influencerka to widzi w jej mężu
Karol Osiński
Karol Osiński 25.05.2024 15:08

Zapytali ją o Annę Lewandowską i się zaczęło. Influencerka to widzi w jej mężu

Julia Żugaj oraz Robert i Anna Lewandowscy
Fot. Pawel Wodzynski/East News; Instagram/annalewandowska

Jakiś czas temu podczas konferencji prasowej poprzedzającej półfinał baraży do Euro 2024 Robert Lewandowski został zapytany o jego relację z influencerką Julią Żugaj. Kapitan reprezentacji Polski odpowiedział śmiechem, a dziewczyna zakpiła z jego wypowiedzi, publikując wymowne wideo na Instagramie. Teraz dziennikarki zadały jej pytanie, co sądzi o “Lewym” oraz czy śledzi w internecie jego żonę. Przy odpowiedzi pojawiły się rumieńce.

Kim jest Julia Żugaj?

Julia Żugaj zdobyła popularność dzięki nagrywaniu filmów o tańcu i lifestyle'u w mediach społecznościowych. Swoją działalność rozpoczęła na starym Musical.ly, czyli dzisiejszym TikToku. Bardzo szybko zyskała wielu obserwujących. Po trzech miesiącach śledziło ją już ponad 100 tys. użytkowników. Podpisała wówczas pierwszy kontrakt z agencją zajmującą się influencer marketingiem.

Dzięki temu miała możliwość pojawiania się na wielu wydarzeniach organizowanych w centrach handlowych oraz występowania w reklamach skierowanych do młodych ludzi. W 2020 roku dołączyła do tzw. Teamu X, którego celem jest obserwowanie życia znanych influencerów w jednym domu. Nagrywali swoją codzienność, ale też muzykę, a do niej teledyski. To był dla niej wystrzał popularności. Dziś jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln użytkowników.

Córka Tomasza Adamka przestała to ukrywać przed światem. Jest reakcja ojca

Zapytali Roberta Lewandowskiego o jego relacje z Julią Żugaj

Kolejnym “wybuchem” popularności Julii Żugaj było pamiętne pytanie na konferencji prasowej z udziałem Roberta Lewandowskiego. Jeden z dziennikarzy zwrócił uwagę, że influencerka przebywała w Barcelonie, gdzie miała okazję spotkać się z kapitanem reprezentacji Polski. 

Postanowił zatem zapytać "Lewego", czy jego ówczesna forma miała związek z tym, że spotkał się z Julią Żugaj oraz czy został nową “Żugajką”. Napastnik odpowiedział śmiechem, dodając wymowne “Naprawdę?”. Po tym wszystkie media w Polsce zaczęły rozpisywać się o influencerce, która teraz otrzymała konkretne pytanie o Roberta oraz jego żonę.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski powiedział prawdę o Michale Probierzu. O tych słowach będzie głośno

Julia Żugaj wypowiedziała się o Annie i Robercie Lewandowskich

Dziennikarka serwisu plotek.pl, Karolina Sobocińska porozmawiała z Julią Żugaj, pytając ją o jej stosunek do piłki nożnej. Influencerka odparła, że nie jest wielką fanką tego sportu, lecz będzie kibicowała reprezentacji Polski podczas zbliżającego się Euro 2024. Jednocześnie powiedziała, że Robert Lewandowski jest jej ulubionym piłkarzem i widzi w nim znakomitego zawodnika.

Nie brakowało również pytania o Annę Lewandowską. Influencerka wypowiedziała się na temat jej stylu, twierdząc, że nie śledzi jej poczynań w sieci, ale widziała jak tańczy i bardzo jej kibicuje.

Nie śledzę. Nie mam pojęcia, jak ona teraz wygląda tak szczerze, ale widziałam, jak tańczy i muszę powiedzieć, że tu bardzo duży progres Ania zaliczyła. Trzymam kciuki Ania za twoją bachatę