Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Trudno uwierzyć, czym dziś zajmuje się była żona Piotra Żyły. Potężne zaskoczenie
Michał Pokorski
Michał Pokorski 28.06.2024 20:47

Trudno uwierzyć, czym dziś zajmuje się była żona Piotra Żyły. Potężne zaskoczenie

Justyna Lazar (Piotr Żyła)
fot. screen Instagram/@justynazyla; East News/ Andrzej Iwanczuk

Justyna Lazar to ostatnio jedna z najbardziej rozpoznawalnych partnerek sportowców w Polsce. Była żona Piotra Żyły, zyskała popularność również dzięki jednemu z telewizyjnych show, w którym wzięła udział. Teraz 37-latka zmieniła pracę i podzieliła się nią w mediach społecznościowych

Justyna Lazar i Piotr Żyła rozwiedli się

Para pobrała się już w 2006 roku w rodzinnej Wiśle. Ich małżeństwo trwało kilkanaście lat, ale podjęli decyzję o rozwodzie. Rozstali się w 2018 roku, a ich związek przeżywała cała Polska. Zarówno Piotr Żyła, jak i Justyna Lazar podnieśli się po zerwaniu i znaleźli sobie partnerów. Skoczek narciarski od jakiegoś czasu związany jest z aktorką - Marceliną Ziętek. Z kolei była żona sportowca, zaręczyła się pod koniec ubiegłego roku. Teraz Justyna Lazar pochwaliła się swoją nową, kulinarną pracą.

Smutne wyznanie Stocha niesie się po Polsce, już tego nie ukrywa. Kibice są zaniepokojeni

Justyna Lazar w nowej roli

37-latka pracuje obecnie w pizzerii Belweder w Wiśle. Justyna Lazar często chwaliła się w mediach społecznościowych swoją kulinarną pasją, teraz zamieniła to w sposób na życie. 

Jak widzimy, firma z dumą prezentują swoją nową pracowniczkę. Możemy śmiało zakładać, że popularność byłej żony Piotra Żyły podniesie również marketing pizzerii.

ZOBACZ TEŻ: Kamil Stoch szczerze o końcu kariery

Była żona Piotra Żyły rozwija kulinarną pasję

Justyna Lazar często chwali się w mediach społecznościowych przyrządzonymi przez siebie daniami. Kobieta od kilku lat przedstawia obserwatorom swoje potrawy, nieustannie ciesząc się z progresu w kuchni. Wśród posiłków 37-latki znajdziemy typowe polskie smaki, jak również zagraniczne specjały. Była żona Piotra Żyły stworzyła nawet e-booka dla swoich obserwatorów, zatytułowanego “Góralskie przysmaki i ciekawostki”.