Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Tragiczny koniec poszukiwań 20-letniego piłkarza. Klub żegna zawodnika
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 05.02.2022 15:31

Tragiczny koniec poszukiwań 20-letniego piłkarza. Klub żegna zawodnika

nie żyje świeczka Iberion 1
Goniec.pl

Tragiczne informacje w sprawie 20-letniego piłkarza, podopiecznego ŁKS 1926 Łomża. Kacper wyszedł 27 stycznia z akademika Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku i już nie wrócił. Policja bada sprawę.

Poszukiwania trwały od 28 stycznia. Kacper nie nawiązał kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Został znaleziony w lesie w Sopocie.

Tragiczny koniec poszukiwań 20-letniego Kacpra

- Dziś serca wielu osób pękły na pół. Nie potrafimy opisać słowami Naszego smutku. Kacper odszedłeś od Nas zdecydowanie za wcześnie... Składamy rodzinie i najbliższym Kacpra najszczersze wyrazy współczucia - pisali przedstawiciele klubu ŁKS 1926 Łomża, dla którego grał młody piłkarz.

Kacper pochodził z miejscowości Rakowo-Czarny w gm. Piątnica. Swoją sportową karierę potraktował poważnie i poszedł na Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku, by tam doskonalić swoje umiejętności.

27 stycznia nieoczekiwanie opuścił akademik i już do niego nie wrócił. Został odnaleziony kilka dni później przez policję. Przez tamten czas w ogóle nie kontaktował się z rodzicami i przyjaciółmi.

- Wczoraj w godzinach popołudniowych na terenach leśnych w Sopocie policjanci odnaleźli ciało mężczyzny. Na miejscu pod nadzorem prokuratora, z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej oraz policyjny technik. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - informowała podinsp. Magdalena Ciska z gdańskiej policji w rozmowie z mylomza.pl.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: mylomza.pl