Sport.Goniec.pl > Gdańsk

Gdańsk

Mariusz Wlazły
25.04.2023 13:26 Mariusz Wlazły zakończył karierę, niebywałe, kto go zastąpił na boisku. Wzruszające nagranie trafiło do sieci

Mariusz Wlazły to wielka postać świata polskiej siatkówki. Czołowy atakujący polskiej kadry, który zdobywał z nią medale mistrzostw świata i niejednokrotnie był uznawany za najlepszego zawodnika na swojej pozycji, kończy karierę. Podczas pożegnalnego meczu w Treflu Gdańsk doszło do pięknej sceny. Nagle na boisko wszedł syn siatkarza.

lechia mecz
07.07.2022 20:57 Mecz Lechia Gdańsk - FC Academy Pandev przerwany. Zamieszki na stadionie gdańszczan

Mecz Lechia Gdańsk - FC Academy Pandev został przerwany już w 7. minucie. Najzagorzalsi kibice ruszyli na siebie z kijami bejsbolowymi w rękach. Jeśli zamieszki nie ustaną, Lechia przez swoich własnych zwolenników przegra mecz walkowerem. - Na stadionie Lechii konsternacja. Na trybunie najzagorzalszych kibiców doszło do sporych burd. Dziwne, użyty sprzęt w tym kije baseballowe. Mecz przerwany... - pisał o sytuacji dziennikarz sportowy Jakub Treć.

nie żyje świeczka Iberion 1
05.02.2022 15:31 Tragiczny koniec poszukiwań 20-letniego piłkarza. Klub żegna zawodnika

Tragiczne informacje w sprawie 20-letniego piłkarza, podopiecznego ŁKS 1926 Łomża. Kacper wyszedł 27 stycznia z akademika Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku i już nie wrócił. Policja bada sprawę. Poszukiwania trwały od 28 stycznia. Kacper nie nawiązał kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Został znaleziony w lesie w Sopocie.