Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Tak Michał Probierz poznał swoją partnerkę. Selekcjoner ma się kim pochwalić
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 05.06.2024 21:20

Tak Michał Probierz poznał swoją partnerkę. Selekcjoner ma się kim pochwalić

Michał Probierz
Fot. East News/AGENCJA SE

Michał Probierz nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Selekcjoner reprezentacji Polski woli trzymać takie informacje dla siebie i najbliższych. Mimo to, szkoleniowiec niekiedy wspominał w mediach o swojej partnerce oraz potomstwu, chociażby zdawkowo.

Michał Probierz jest po rozwodzie. Z byłą partnerką ma dwójkę dzieci

Michał Probierz niewiele mówi o swoim życiu prywatnym w mediach, z szacunku do swojej rodziny i samego siebie. Media jednak zdołały dotrzeć do niektórych szczegółów dotyczących selekcjonera reprezentacji Polski i jego przeszłości. Jak informował niegdyś Przegląd Sportowy Onet, Probierz ma za sobą rozwód. Według doniesień innych źródeł, ze związku z jego byłą partnerką zrodziła się dwójka synów, którzy są już dorośli. Ba! Podobno mają już własne potomstwo, zatem szkoleniowiec Biało-Czerwonych może się nazywać dumnym nie tylko ojcem, ale i dziadkiem.

Główna przeciwniczka Igi Świątek za burtą Rolanda Garrosa. Przeciwko sobie miała dwóch rywali Coco Gauff wybuchła śmiechem, gdy usłyszała pytanie o Igę Świątek. "To nic nie znaczy"

Michał Probierz opowiedział o swojej aktualnej partnerce. Tam się poznali

Michał Probierz udzielił kilka lat temu wywiadu, w którym opowiedział o swojej nowej partnerce. Wiadomo, że ma na imię Marta i poznali się w restauracji. Musieli być sobie przeznaczeni, ponieważ selekcjoner wspominał, że kilkukrotnie przypadkowo się mijali.

Z Martą mieliśmy okazję przebywać w tej samej restauracji, a jeszcze tego samego dnia aż trzy razy przypadkiem trafialiśmy na siebie, nie zamieniając słowa. Kolejnym razem zagadnąłem, zaczęliśmy się spotykać, jesteśmy razem i jesteśmy… przeciwieństwami. Inne punkty widzenia wcale nie muszą być przeszkodą, aby pasować do siebie jak połówki jabłka - opowiadał Probierz w jednej z rozmów kilka lat temu

W 2016 roku media obiegła wiadomość o tym, że szkoleniowiec wraz z partnerką Martą przywitali na świecie syna, Henryka. Jak podawał “Fakt”, wtedy też urodziła się jego druga wnuczka. W tamtym momencie Michał Probierz po raz drugi został dziadkiem.

ZOBACZ: Ogromny sukces polskiego tenisisty w Roland Garros. Nie tylko Świątek, co za wyczyn

Michał Probierz o pracy selekcjonera

W czerwcu 2023 roku, kiedy Michał Probierz był jeszcze selekcjonerem młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 21, szkoleniowiec udzielił wywiadu portalowi Weszło.com. Wyjawił wtedy, ile daje mu ta praca.

Dużo dała mi praca selekcjonera. Częściej mam wolne. Mogę więcej czasu poświęcić dziecku. Inaczej postrzegam świat i niektóre sprawy z nim związane

Trener wypowiedział się również na temat towarzyszącej mu presji. Stwierdził, że towarzyszy ona mu nawet… podczas gry w golfa.

Jest presja, wszędzie jest presja. Nawet jak idę grać w golfa, czuję presję, bo chcę wygrać, wszystko chcę zrobić najlepiej, po stu uderzeniach zaczynam się wściekać, irytować, denerwować, a jak zejdę poniżej tej setki, to już jest lepiej…