Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Słynny freak fighter potrącił kobietę na pasach. Trafił do aresztu
Karol Osiński
Karol Osiński 06.04.2024 16:29

Słynny freak fighter potrącił kobietę na pasach. Trafił do aresztu

Denis L.
Fot. Instagram

Denis L., słynny freak fighter został zatrzymany przez policję po potrąceniu kobiety na pasach w centrum Warszawy. Według informacji przekazywanych przez “Fakt”, miał on prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu. To, co zrobił później przechodzi ludzkie pojęcie. Został zatrzymany przez policję i przesiaduje w areszcie. 

Denis L. aresztowany. Potrącił kobietę na pasach

Sytuacja z udziałem Denisa L. wydarzyła się w środę 3 kwietnia przy Placu Mirowskim w Warszawie. W okolicach północy 24-letnia Laura wracała od koleżanki do domu, kiedy wjechał w nią samochód marki Volkswagen. Po czasie okazało się, że kierował nim wspomniany freak fighter

Miałam zielone światło. Ten samochód pojawił się nagle, jak weszłam na pasy. Uderzył we mnie tak, że poczułam to na całym ciele. Wpadłam na maskę, a potem wylądowałam na ulicy. Byłam w szoku. Pamiętam, że próbowałam go zatrzymać, bo zaraz po tym, jak mnie potracił, jego samochód jeszcze jechał - relacjonuje młoda kobieta cytowana przez “Fakt”.

Wojciech Szczęsny przerwał milczenie ws. skandalu w Walii. Zaskakujące słowa

Media: Denis L. prowadził pod wpływem alkoholu

Po zatrzymaniu auta Denis L. dopuścił się wstydliwego zachowania. Potrącona kobieta zrelacjonowała, że ten miał proponować jej pieniądze w zamian za co ona miałaby nie wzywać policji. Dodał jej, że jest “dziabnięty”. 24-latka nie przystała na jego propozycję.

Wyszedł do mnie, jak siedziałam na chodniku i zaczął mnie prosić, żebym nie wzywała policji, bo jest dziabnięty i będzie miał problemy. Próbował mnie przekupić pieniędzmi. Mówił, że zapłaci mi więcej, niż dostanę z ubezpieczenia. Nie chciałam z nim rozmawiać. Wszystko mnie bolało.  Zabrali mnie karetką do szpitala na Lindleya. Tam spędziłam wiele godzin. Mam skręconą nogę i boli mnie cały kręgosłup. Jestem cała poobijana i ledwie chodzę o kulach 

Na miejscu zjawili się mundurowi. Badanie alkomatem miało wykazać, że Denis L. miał 0,5 promila alkoholu we krwi.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje Wioletta Nasiłowska. Była medalistką polski w piłce ręcznej
 

Policja zatrzymała sprawcę

Freak fighter został zatrzymany przez policję i przebywa w areszcie. W najbliższym czasie ma usłyszeć zarzuty spowodowania wypadku samochodowego pod wpływem alkoholu. 

Za taki czyn grozi do 4,5 roku pozbawienia wolności. Warto zaznaczyć, że mężczyzna był już karany i przebywał za kratkami. W takim wypadku nic nie wskazuje na to, by uniknął wyroku.

Źródło: Fakt

Tagi: freak fight