Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Robert Lewandowski zabrał żonę na koncert Coldplay. Nikt nie wiedział, że to lubi
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.05.2023 08:58

Robert Lewandowski zabrał żonę na koncert Coldplay. Nikt nie wiedział, że to lubi

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Instagram @annalewandowska

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska nie należą do osób cieszących się nadmiarem wolnego czasu. Mimo to małżonkom udaje się znaleźć chwile na wspólne romantyczne wyjścia. Gwiazdor FC Barcelony tym razem zaprosił żonę na wydarzenie, na którym trudno było o spokój i ciszę. Nie ma jednak wątpliwości, że oboje świetnie się bawili. Gdzie wybrali się Lewandowscy?

Robert Lewandowski skorzystał z okazji. Tym razem nie na boisku

Robert Lewandowski 22 czerwca będzie obchodził jubileuszową ("cynową") rocznicę ślubu, jednak najwyraźniej już pod koniec maja zaproponował ukochanej wspólne świętowanie. Kapitan reprezentacji Polski miał ku temu znakomitą okazję, ponieważ jeden z ulubionych zespołów Anny Lewandowskiej właśnie koncertował w Barcelonie. 

Robert Lewandowski zaprosił żonę na występ formacji Coldplay, która w stolicy Katalonii zagrała 24 maja. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością i na widowni zasiadło mnóstwo osób. Na szczęście Robertowi Lewandowskiemu udało się w ostatniej chwili zdobyć bilety. Można w ciemno założyć, że oboje bawili się doskonale, jednak w sieci pojawiły się na to "dowody". 

Tina Turner nie żyje. Piosenkarka zmarła w wieku 83 lat

Robert Lewandowski zabrał żonę na koncert. Pokazali, jak się bawią

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska przez cały wieczór mogli zapomnieć o codziennych obowiązkach i razem oddać się kontemplacji muzyki w wykonaniu jednego z najpopularniejszych zespołów na świecie. O tym, jak widowisko wyglądało na miejscu, poinformowali w relacji na Instagramie.

Robert Lewandowski podczas koncertu skrywał się pod czapką z daszkiem, zaś jego żonę zupełnie poniosła siła muzyki. Na InstaStory widać ją uśmiechniętą i bez okularów.. Zakochani pokazali też, jak bawi się publiczność. 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska. Fot. Instagram @annalewandowska.jpg
Fot. Instagram @annalewandowska

Robert Lewandowski pokazał swoją playlistę

Robert Lewandowski jakiś czas temu podzielił się z fanami swoją prywatną playlistą, na której znalazły się 54 piosenki. Trudno wśród nich szukać przebojów Coldplay, jednak nie można odmówić napastnikowi muzycznego gustu. Na jego liście znalazło się sporo znanych polskich i zagranicznych artystów, m.in. Kamil Bednarek, Smolasty, a oprócz tego Shakira, Justin Bieber i Ed Sheraan. 

- Naprawdę chciałem podzielić się playlistą z moimi ulubionymi piosenkami. Muzyka odgrywa ogromną rolę w przygotowaniach do meczu, mam nadzieję, że fanom spodobają się moje wybory. Teraz mogą przygotować się do meczu w stylu Barcy - powiedział Robert Lewandowski na Instagramie.