Sport.Goniec.pl

Instagram.com/annalewandowska

Robert Lewandowski ma gest. Wiemy, jaki prezent kupił Ani na Walentynki

14 Lutego 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Robert Lewandowski zachwyca nie tylko na boisku. W Walentynki Anna Lewandowska otrzymała powalający podarunek. Żona piłkarza FC Barcelony żyje marzeniem wielu kobiet. 14 lutego spędziła w filmowym stylu, a Robert Lewandowski pokazał, że jeśli chodzi o miłość jego życia, to żadne pieniądze nie grają roli.

Robert Lewandowski zaszalał w Walentynki

Walentynki to czas, gdy gwiazdy epatują szczęściem w miłości. Nie inaczej było u Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny Lewandowskiej . Oboje zamieścili w sieci rozkoszne wpisy, gdzie nie szczędzili sobie miłych słów. Rodzice Klary i Laury mimo upływu lat są w sobie szaleńczo zakochani i uczcili Walentynki w sposób, o którym wielu może pomarzyć.

Na profilu Roberta Lewandowskiego pojawił się walentynkowy wpis. Piłkarz FC Barcelony dodał dwa zdjęcia. Na jednym z nich przytula się z żoną. Drugie pokazuje to, co dostała od niego Anna Lewandowska .

Trenerka stoi wśród 5 ogromnych bukietów róż. Kwiaty sięgają niemal do biodra Anny Lewandowskiej. - Ania, jesteś moim życiem, moją motywacją. Wszystko, co robię - jesteś tego inspiracją i powodem. Jesteś moim wsparciem i moją siłą — napisał Robert Lewandowski pod opisem zdjęć.

- Jesteś najbardziej troskliwą, kochającą osobą, wspaniałą matką dla naszych córek. Uwielbiam obserwować, jak angażujesz się w swoją pracę i pasje. Szczęśliwych Walentynek, kochanie - dodał Robert Lewandowski .

Anna Lewandowska otrzymała morze kwiatów

Również na koncie Anny Lewandowskiej pojawił się romantyczny wpis. Żona piłkarza FC Barcelony pokazała jednak nieco więcej. - Wszystko, czego potrzebujesz to miłość. Jesteś miłością mojego życia — oświadczyła trenerka. Żona piłkarza dodała, że obecność męża u jej boku sprawia, że codziennie się uśmiecha.

Anna Lewandowska opublikowała trzy zdjęcia. Na jednym z nich pozuje przy stole, gdzie na białym obrusie rozsypano płatki róż. Trzecie z nich przedstawia córkę Roberta Lewandowskiego , która udaje, że przytula kwiatowy prezent mamy.

Na InstaStories żony Roberta Lewandowskiego pojawił się również urywek ze wspomnianej restauracji. Widać na nim, że piłkarz nie szczędzi na żonie. Para zasiadła tuż przy błękitnej wodzie i skałach. W promieniach słońca mogła skupić się na celebrowaniu swojej miłości. Wiele kobiet na świecie marzy o tym, czego 14 lutego doświadczyła Anna Lewandowska.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Piłka nożna

Karim Benzema znalazł nowy klub. Zaskakujący transfer snajpera Realu Madryt
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Marina Łuczenko-Szczęsna otwarcie o Annie Lewandowskiej. "Ja jestem inna"
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Piłkarz Boca Juniors zawieszony. Powód może zwalić z nóg, trudno go usprawiedliwić
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Tyle zespół Roberta Lewandowskiego zarobił w tym sezonie. Kwota robi wrażenie
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Zlatan Ibrahimović o swoich planach na przyszłość. "To wielka odpowiedzialność"
Czytaj więcej >

Piłka nożna

Zlatan Ibrahimović kończy karierę. "Żegnam się z piłką nożną, ale nie z wami"
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Piłka nożna

Piłka nożna

Dawid Szczurek

Nagranie Anny Lewandowskiej zaskoczyło fanów. "Jeden z najwspanialszych facetów"
Czytaj więcej >
Piłka nożna

Dawid Szczurek

Nagły zwrot akcji ws. Roberta Lewandowskiego? Zaskakująca oferta dla polskiego napastnika
Czytaj więcej >
Piłka nożna

Dawid Szczurek

Robert Lewandowski w ogniu krytyki w Ukrainie. Zdjęcie wywołało oburzenie
Czytaj więcej >
Piłka nożna

Jan Jałowczyk

Sławomir Peszko kończy karierę. Chce zostać gwiazdą TikToka
Czytaj więcej >
Piłka nożna

Dawid Szczurek

Skandal we Francji. Kibole zdarli koszulkę z chorego na raka dziecka
Czytaj więcej >
Piłka nożna

Dawid Szczurek

Xavi ucina spekulacje. Trener FC Barcelony stanowczo o Robercie Lewandowskim
Czytaj więcej >