Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Robert Lewandowski ma gest. Wiemy, jaki prezent kupił Ani na Walentynki
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.02.2023 22:11

Robert Lewandowski ma gest. Wiemy, jaki prezent kupił Ani na Walentynki

Robert Lewandowski zachwycił Annę w Walentynki, każda kobieta jej zazdrości
Instagram.com/annalewandowska

Robert Lewandowski zachwyca nie tylko na boisku. W Walentynki Anna Lewandowska otrzymała powalający podarunek. Żona piłkarza FC Barcelony żyje marzeniem wielu kobiet. 14 lutego spędziła w filmowym stylu, a Robert Lewandowski pokazał, że jeśli chodzi o miłość jego życia, to żadne pieniądze nie grają roli.

Robert Lewandowski zaszalał w Walentynki

Walentynki to czas, gdy gwiazdy epatują szczęściem w miłości. Nie inaczej było u Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny Lewandowskiej. Oboje zamieścili w sieci rozkoszne wpisy, gdzie nie szczędzili sobie miłych słów. Rodzice Klary i Laury mimo upływu lat są w sobie szaleńczo zakochani i uczcili Walentynki w sposób, o którym wielu może pomarzyć.

Na profilu Roberta Lewandowskiego pojawił się walentynkowy wpis. Piłkarz FC Barcelony dodał dwa zdjęcia. Na jednym z nich przytula się z żoną. Drugie pokazuje to, co dostała od niego Anna Lewandowska.

Trenerka stoi wśród 5 ogromnych bukietów róż. Kwiaty sięgają niemal do biodra Anny Lewandowskiej. - Ania, jesteś moim życiem, moją motywacją. Wszystko, co robię - jesteś tego inspiracją i powodem. Jesteś moim wsparciem i moją siłą — napisał Robert Lewandowski pod opisem zdjęć.

- Jesteś najbardziej troskliwą, kochającą osobą, wspaniałą matką dla naszych córek. Uwielbiam obserwować, jak angażujesz się w swoją pracę i pasje. Szczęśliwych Walentynek, kochanie - dodał Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska otrzymała morze kwiatów

Również na koncie Anny Lewandowskiej pojawił się romantyczny wpis. Żona piłkarza FC Barcelony pokazała jednak nieco więcej. - Wszystko, czego potrzebujesz to miłość. Jesteś miłością mojego życia — oświadczyła trenerka. Żona piłkarza dodała, że obecność męża u jej boku sprawia, że codziennie się uśmiecha.

Anna Lewandowska opublikowała trzy zdjęcia. Na jednym z nich pozuje przy stole, gdzie na białym obrusie rozsypano płatki róż. Trzecie z nich przedstawia córkę Roberta Lewandowskiego, która udaje, że przytula kwiatowy prezent mamy.

Na InstaStories żony Roberta Lewandowskiego pojawił się również urywek ze wspomnianej restauracji. Widać na nim, że piłkarz nie szczędzi na żonie. Para zasiadła tuż przy błękitnej wodzie i skałach. W promieniach słońca mogła skupić się na celebrowaniu swojej miłości. Wiele kobiet na świecie marzy o tym, czego 14 lutego doświadczyła Anna Lewandowska.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: