Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Nie żyje gwiazda piłki nożnej. Jej kariera nabierała tempa, tajemnicze okoliczności śmierci
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 22.09.2023 16:08

Nie żyje gwiazda piłki nożnej. Jej kariera nabierała tempa, tajemnicze okoliczności śmierci

świeczka
Goniec.pl

Nie żyje słynna piłkarka. Jeszcze niedawno przedłużyła kontrakt, a miesiąc później została wicekapitanką swojej drużyny. Widać było, że jej kariera nabierała tempa, gdy wtem pojawiła się informacja o jej śmierci. Zagadkowe okoliczności.

Nie żyje słynna piłkarka

Nie żyje Maddy Cusack, 27-letnia brytyjska piłkarka i zawodniczka Sheffield United Women. W lipcu tego roku przedłużyła umowę ze swoim zespołem, a miesiąc później objęła stanowisko wicekapitanki drużyny. 

Cusack jako pierwsza zaliczyła 100 występów w drużynie z Sheffield. Jednocześnie była z klubem bardzo związana. Była nie tylko piłkarką, ale również dyrektorką ds. marketingu. 

Robert Lewandowski odsunięty od kadry? Michał Probierz stanowczo reaguje

Klub żegna Maddy Cusack

- To bolesna wiadomość dla wszystkich na Bramall Lane. Maddy miała wyjątkową pozycję, była częścią wielu drużyn w Sheffield United i była lubiana przez wszystkich, z którymi miała kontakt. Jej osobowość i profesjonalizm sprawiły, że była wielką dumą dla swojej rodziny. Będzie jej bardzo brakowało. Klub zaoferuje jak największe wsparcie rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom Maddy - przekazał Stephen Bettis, dyrektor generalny klubu. 

Sheffield United Woman pożegnał również piłkarkę w mediach społecznościowych. Zawodniczkę pożegnały m.in. władze kobiecych FC Barcelony, Chelsea, Manchester United czy Liverpoolu. Kibice nie mogli uwierzyć, że stracili tak uwielbianą zawodniczkę. 

Maddy Cusack - przyczyna śmierci

Jak na razie przyczyna śmierci Maddy Cusack pozostaje niewyjaśniona. Brytyjskie media próbują dowiedzieć się, co naprawdę stało się z uwielbianą zawodniczką, władze klubu proszą jednak w tej chwili o uszanowanie prywatności cierpiącej rodziny sportsmenki. 

Przez lata Maddy Cusack starała się jak najlepiej spełniać swoją rolę na boisku i w klubie. Nic dziwnego, że tak wiele klubów kobiecej piłki żegna jedną z jej wyjątkowych gwiazd. 

Źródło: sport.fakt.pl