Sport.Goniec.pl

Beata Zawadzka/East News/Twitter: @WPSportoweFakty

Mundial 2022. Najpopularniejszy osiołek wytypował wynik meczu Polaków, nie ma wątpliwości

30 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Mundial 2022 wchodzi w decydującą fazę i od środowego meczu biało-czerwonych z reprezentacją Argentyny zależy, czy Polska się w niej znajdzie. Oczywiście nawet przegrana z faworytem spotkania nie przekreśla naszych szans na awans, ale wtedy musimy liczyć na korzystny dla nas wynik meczu Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. Lepiej więc byłoby nie polegać na innych.

Mundial 2022. Osiołek Zidane wytypował zwycięzcę meczu Polska - Argentyna

W środę, 30 listopada, reprezentacja Polski rozegra swój trzeci mecz w ramach mundialu w Katarze , w którym zmierzy się z reprezentacją Argentyny. Czego można się spodziewać? O to postanowiono "zapytać" osiołka Zidane z wrocławskiego zoo, który słynie z wyjątkowo trafnych prognoz piłkarskich.

Trudno przewidzieć, jaki wpływ na awans Polaków do 1/8 finału będzie mieć spotkanie z Argentyną. Niezależnie od tego, czy uda się przejść do kolejnego etapu rozgrywek, reprezentacja Polski może już mówić o dużym sukcesie. Mundial w Katarze to pierwszy mundial od 1986 roku, w którym trzeci mecz nie będzie jedynie meczem o honor. Polacy mają realne szanse na wyjście z grupy

Obecnie drużyna Czesława Michniewicza prowadzi w tabeli grupy C z dorobkiem czterech punktów. Za nami plasuje się Argentynę z trzema punktami (bilans bramek 3-2) i Arabia Saudyjska (2-3). Na końcu tabeli znajduje się Meksyk z zaledwie jednym punktem i bilansem bramek 0-2. Co warto podkreślić, biało-czerwoni są jedną z zaledwie trzech drużyn tego mundialu, obok Brazylii i Maroka, które nie straciły jeszcze gola. Jeśli uda się zachować czyste konto w meczu z Argentyną, mamy pewny awans do fazy pucharowej.

Jakim wynikiem zakończy się starcie Polski z Argentyną? O to "zapytano" osiołka Zidane, najpopularniejszego osła w Polsce, które przebywa we wrocławskim ogrodzie zoologicznym i od lat słynie z typowania ważnych wydarzeń sportowych.

- Jest wielkim fanem futbolu, ale lubi bawić się zarówno piłką do nogi, jak i do koszykówki. Od wielu lat typuje wyniki ważnych meczów. Jego skuteczność jest wysoka, rzadko się myli - powiedziała w rozmowie z serwisem wroclaw.pl Anna Radzikowska, która pełni funkcję opiekuna Rancza i Dziecińca w Zoo Wrocław.

Mundial 2022. Osiołek Zidane nie miał wątpliwości. Polacy wygrają z Argentyną!

Co pokrzepiające, wytypowanie wyniku meczu Polska - Argentyna nie sprawiło osiołkowi żadnego problemu i bez chwili zawahania wskazał na zwycięstwo reprezentacji Polski . Pozostaje mieć tylko nadzieję, że i tym razem Zidane potwierdzi swoją wysoką skuteczność i Polacy faktycznie wywalczą awans do dalszego etapu turnieju. Po meczu z Argentyną smakować będzie on jeszcze lepiej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Inne Sporty

Nie żyje 24-letni polski piłkarz. Drużyna zmarłego w żałobie
Czytaj więcej >

Inne Sporty

Nie żyje Aleksandra Janczara. Polska pięściarka osierociła roczne dziecko
Czytaj więcej >

Inne Sporty

Kamila Skolimowska zmarła 14 lat temu. Jej rodzice wciąż nie mogą się z tym pogodzić, widok grobu wywołuje wzruszenie
Czytaj więcej >

Inne Sporty

Nie żyje Tim Lobinger. Mistrz świata do końca wierzył, że pokona chorobę
Czytaj więcej >

Inne Sporty

Zmarł Grzegorz Skrzecz. Legendarny polski bokser i aktor odszedł w wieku 65 lat
Czytaj więcej >

Inne Sporty

Były mistrz Polski został oskarżony o zabójstwo. Może trafić do więzienia na całe życie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]