Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Katar 2022. Syn Wojciecha Szczęsnego dał popis w szatni Polaków. Lewandowski zadał mu jedno pytanie
Piotr Dutka
Piotr Dutka 07.12.2022 07:42

Katar 2022. Syn Wojciecha Szczęsnego dał popis w szatni Polaków. Lewandowski zadał mu jedno pytanie

Screen Youtube / Łączy nas piłka
Screen Youtube / Łączy nas piłka

Katar 2022. Niestety, ale w niedzielne popołudnie skończyła się przygoda reprezentacji Polski na tegorocznym mundialu w Katarze. Biało-czerwoni przegrali z faworyzowaną Francją 3:1 i wrócili do domu. Tuż po spotkaniu z Mbappe i spółką w szatni Polaków miały miejsce zaskakujące sceny. Wśród piłkarzy zjawił się malutki syn Wojciecha Szczęsnego. Robert Lewandowski zadał mu jedno pytanie.

W sieci pojawiły się kulisy przegranego spotkania z Francją. Tradycyjnie najistotniejsze "smaczki" ze zgrupowania polskiej kadry zostały opublikowane przez kanał "Łączy Nas Piłka". To właśnie dzięki materiałowi wideo wiadomo, co w jaki sposób trener przygotował zespół przed meczem w wymagającym rywalem, a także co działo się w szatni tuż po końcowym gwizdku sędziego.

W pewnym momencie widać nagranie, na którym pojawia się malutki synek Wojciecha Szczęsnego, Liam. Maluch znalazł się w szatni Polaków. W momencie końcowej przemowy trenera Michniewicza siedział na kolanach swojego taty.

Katar 2022. Syn Wojciecha Szczęsnego skradł show w szatni Polaków. Wyjątkowe nagranie obiegło sieć

Gdy opiekun polskiej kadry zakończył swoją przemowę, Liam wspólnie z wszystkimi kadrowiczami zaczął głośno klaskać.

Później pokazano również wyjątkowy kadr, na którym Robert Lewandowski podszedł do syna Szczęsnego i zadał mu jedno konkretne pytanie: "Liam, gdzie jest tata?".

- Nie wiem - odparł rezolutny chłopiec i jedynie wzruszył ramionami. Jednak dopiero to, co stało się później wzruszyło polskich internautów.

Ojciec z synem zagrali w piłkę na specjalnie stworzonym boisku tuż obok szatni Polaków.

- Strzelę ci karnego, zobaczymy, czy Szczęśni bronią karne - powiedział Wojciech. Po chwili kopnął piłkę w stronę małej bramki. Liam pewnie obronił, czym zaskoczył swojego tatę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Łączy nas Piłka