Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Justyna Żyła na odważnym zdjęciu, tak spędza czas z nowym ukochanym. Fani są pod wrażeniem
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 15.05.2023 19:23

Justyna Żyła na odważnym zdjęciu, tak spędza czas z nowym ukochanym. Fani są pod wrażeniem

None
KAPiF

Justyna Żyła opublikowała w mediach społecznościowych odważną fotografię. Była żona Piotra Żyły pozuje zupełnie nago, oddając się relaksowi w jacuzzi. Nie sposób oderwać od niej wzroku.

Justyna Żyła dołączyła do grona celebrytek

Justyna Żyła zdobyła rozpoznawalność dzięki małżeństwu ze znanym i utytułowanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Niestety ich związek z czasem się rozpadł, a o kobiecie ponownie zrobiło się głośno, gdy wyciągnęła na światło dzienne szczegóły ich małżeństwa. 

Była żona sportowca po wielu przepychankach medialnych w końcu dała sobie spokój i pogodziła się z zakończeniem swojego małżeństwa. Kobieta zaczęła stawiać na siebie - wzięła udział w rozbieranej sesji w popularnym magazynie dla mężczyzn, a nawet wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Dziś układa sobie życie u boku nowego partnera. 

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Weszła do przedszkola i zrobiła oburzającą rzecz

Justyna Żyła pokazała odważne zdjęcie

Justyna Żyła aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z obserwatorami między innymi swoimi podbojami w kuchni, gotowanie to bowiem jej największa pasja. Od czasu do czasu na jej profilu na Instagramie pojawiają się również bardziej prywatne kadry. 

36-latka pokazała ostatnio swoim fanom, jak spędza wolne chwile w towarzystwie ukochanego. Para relaksowała się w jacuzzi, a była żona Piotra Żyły opublikowała na InstaStories odważne zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago.

Justyna Żyła - zdjęcie w jacuzzi.avif
Instagram @justynazyla

Piotr Żyła jest w związku z Marceliną Ziętek

Piotr i Justyna Żyła stanęli na ślubnym kobiercu w 2006 roku. Wkrótce doczekali się również dwójki dzieci - 16-letniego dziś syna Jakuba i 11-letniej córki Karoliny. Rozstali się po 12 latach, a w 2018 roku rozpętała się między nimi medialna burza.

Piotr Żyła jest obecnie związany z Marceliną Ziętek, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali dla młodzieży emitowanych przez stację TVN, takich jak "Szkoła" czy "19+". Para nie ukrywa swojego uczucia i chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.