Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Jakub Rzeźniczak ponownie zostanie ojcem? Internauci nie mają wątpliwości
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.12.2022 14:15

Jakub Rzeźniczak ponownie zostanie ojcem? Internauci nie mają wątpliwości

Jakub Rzeźniczak
instagram.com/jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak zamieścił na Instagramie świąteczną fotografię ze swoją nową ukochaną. Niektórzy internauci zwrócili uwagę, że piłkarz wymownie trzyma wybrankę za brzuch. Czy oznacza to, że jego żona jest przy nadziei?

Jakub Rzeźniczak znowu w centrum uwagi

Jakub Rzeźniczak to piłkarz Wisły Płock, który z pewnością nie pojawiałby się tak często w kolorowych mediach, gdyby nie fakt, że przez jakiś czas był partnerem gwiazdy "Top Model" Magdaleny Stępień.

O parze również nie pisało się w mediach zbyt często, dopóki w sieci nie rozpętała się burza związana ze zbiórką pieniędzy zorganizowaną na leczenie ich synka Oliwierka. Ostatecznie dziecko, mimo podjętej kuracji w Izraelu, zmarło mając niewiele ponad rok.

Chwilę później w prasie i internecie znowu zahuczało za sprawą wystawnego ślubu jaki Jakub Rzeźniczak wziął ze swoją nową partnerką w Miami. Wielu internautów uznało za niesmaczne, że w niecałe trzy miesiące po tragedii swojego dziecka, sportowiec zdecydował się na taką uroczystość.

W Wigilię piłkarz znowu pojawił się w centrum zainteresowania. Wszystko za sprawą zdjęcia w mediach społecznościowych, które wielu fanów uznało za bardzo wymowne.

Jakub Rzeźniczak ponownie ojcem?

Na fotografii widzimy Jakuba Rzeźniczaka z żoną. Para wydaje się być w iście świątecznych nastrojach. Uwagę internautów przykuła jednak nie tyle atmosfera radości, co ręka piłkarza znajdująca się na brzuchu ukochanej.

Wielu z nich odczytało to jako niewątpliwy znak, że para spodziewa się dziecka. W sekcji komentarzy pojawiły się wpisy wyraźnie sugerujące ciążę. "Dzidziuś będzie, wesołych świąt", "Będzie dzidziuś? Ta rączka" czytamy.

Tymczasem była partnerka Jakuba Rzeźniczaka Magdalena Stępień wyznała niedawno w programie "Miasto kobiet", że choć ma nadzieję na spotkanie w życiu miłości i kolejne dziecko, dziś, po tak świeżej tragedii utraty Oliwierka, nie ma siły o tym myśleć.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: