Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Była ostatnia minuta meczu, gdy Anglik zachwycił świat. Cudowne trafienie na Euro 2024
Michał Pokorski 30.06.2024 20:09

Jude Bellingham

Reprezentacja Anglii zremisowała ze Słowacją w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Jude Bellingham po bramce przewrotką zapewnił swojej drużynie dogrywkę i dalszy udział w Euro 2024. Najpiękniejsze trafienie turnieju w wykonaniu gwiazdy Realu Madryt.

Męczarnie Anglii

Anglicy przegrywali w spotkaniu od 25. minuty spotkania. Wówczas po inteligentnym zagraniu Davida Streleca, do piłki dopadł Ivan Schranz i umieścił futbolówkę w bramce (1:0). Podopieczni Garetha Southgatea męczyli się w ataku i kiedy wydawało się, że wszystko stracone, błysnął Jude Bellingham…

Bartosz Kurek nie zagrał z Francją. A jednak, znamy powody decyzji Nikoli Grbicia

Najlepsze trafienie Euro 2024?

W 95. minucie meczu, po wrzucie z autu, zakotłowało się w polu karnym Słowaków. Zamieszanie wykorzystał Jude Bellingham, który przepięknie złożył się do przewrotki i trafił do siatki (1:1). Gwiazda Realu Madryt zapewniła swojej reprezentacji dogrywkę na 60 sekund przed ostatnim gwizdkiem arbitra.

Trwa Euro 2024

Euro 2024 wkroczyło w decydującą fazę. Pucharowe zmagania rozpoczął mecz Włochów ze Szwajcarami. Kolejnym sobotnim pojedynkiem było starcie Niemców z Danią, które musiało zostać przerwane z powodu burzy.

W niedzielę na kibiców czeka jeszcze spotkanie Hiszpanii z Gruzją. Pojedynki 1/8 turnieju zakończą się we wtorek, drugiego lipca starciem Austriaków z Turcją.