Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Adam Nawałka poinformował, czy będzie pracował z reprezentacją
Patryk Przybyłowski
Patryk Przybyłowski 06.01.2022 11:55

Adam Nawałka poinformował, czy będzie pracował z reprezentacją

EN 01327096 0184
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Nawałka odniósł się dzisiaj rano w rozmowie z Tomaszem Włodarczykiem z portalu Meczyki.pl do pogłosek, jakoby miał objąć reprezentację Kosowa. Wczoraj lokalne media przekonywały, że były selekcjoner polskiej kadry jest numerem jeden na liście kandydatów do pokierowania rodzimej drużyny.

Adam Nawałka został połączony z możliwością objęcia posady selekcjonera reprezentacji Kosowa przez dziennik "Koha Ditore". Lokalni dziennikarze jako drugiego możliwego kandydata wskazali Roberto Donadoniego.

- Otrzymaliśmy aplikację od pana Nawałki, ale federacja rozważa każdą kandydaturę, którą otrzyma - mieli usłyszeć dziennikarze "Koha Ditore" od jednego z działaczy federacji piłkarskiej.

Sam prezes kosowskiego związku piłki nożnej podkreślał, że "zatrudnimy trenera, który będzie pasować do naszego zespołu. Chcemy wygrać grupę Ligi Narodów i osiągać lepsze wyniki".

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Adam Nawałka w reprezentacji Kosowa?

Adam Nawałka zdecydowanie dementuje wszystkie powyższe doniesienia kosowskich mediów. Były selekcjoner polskiej reprezentacji podkreśla, że nawet nie składał żadnej aplikacji na wspomniane stanowisku.

- To bzdura. Nie wiem skąd się biorą takie informacje, ale nigdy nie zgłaszałem chęci pracy w reprezentacji Kosowa - podkreśla Adam Nawałka w rozmowie opublikowanej przez Meczyki.pl

Przypominamy, że od marca 2019 roku Adam Nawałka pozostaje bez pracy. Jednakowoż trener wyraża swoją gotowość do objęcia polskiej kadry i przeprowadzenia jej przez baraże do nadchodzących Mistrzostw Świata.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

źródło: Meczyki.pl