Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Zdumiewające sceny w kościele, wierni nie mogli powstrzymać śmiechu, Nagranie stało się hitem
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 05.12.2022 13:43

Zdumiewające sceny w kościele, wierni nie mogli powstrzymać śmiechu, Nagranie stało się hitem

kadra
ODD ANDERSEN/AFP/East News/ TikTok kay.jay.kay

Wczoraj, o godzinie 16:00 wielu Polaków zasiadło przed telewizorami, by obserwować zmagania polskiej reprezentacji w 1/8 finału mundialu w Katarze, w meczu z Francją. Po dobrym meczu musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Aktualni mistrzowie globu wygrali 3:1. Tak naprawdę już w momencie, gdy poznaliśmy naszego rywala w fazie pucharowej było jasne, że awans będzie niezwykle trudny. Mimo to każdy trzymał kciuki i wspierał naszych na swój sposób. Dzieci zgromadzone w kościele w Bytomiu nawet modliły się za sukces naszej kadry. Nagranie trzeba zobaczyć.

Zdumiewające sceny w kościele

Jednym z bohaterów wczorajszego meczu był Kylian Mbappe, który wbił 2 gole Wojciechowi Szczęsnemu i zanotował jedną asystę. Młody zawodnik Paris Saint Germain to jedna z największych gwiazd współczesnej piłki nożnej. Skuteczność i potencjalne zagrożenie, które z łatwością kreuje napastnik w polu karnym przeciwnika, nie uszło uwadze młodym parafianom z Bytomia, którzy głośno modlili się przed meczem, o sukces Roberta Lewandowskiego i spółki.

"Za panią organistkę, żeby ładnie śpiewała i żeby Polska wygrała z Francją" - możemy usłyszeć na nagraniu, które obiegło media społecznościowe przed niedzielnym występem reprezentacji Polski w Katarze.

"Za Mbappe [Kylian Mbappe - napastnik reprezentacji Francji], żeby nie było go dzisiaj na boisku", "Żeby Mbappe nie biegał z prędkością światła" - słyszymy w dalszej części rozczulającego nagrania.

Wczorajszą "modlitwę" trzeba zobaczyć:

@kay.jay.kay

♬ original sound - KayJayKay

Przegrana po dobrym meczu

Przypomnijmy, wczoraj pomimo dzielnej postawy naszych piłkarzy, przegraliśmy z mistrzami świata Francją 3:1. Robert Lewandowski, który był autorem jedynego gola dla naszej reprezentacji w dzisiejszym meczu nie krył rozczarowania. - Jeśli patrzymy przez sam pryzmat meczu i tego, jak zagraliśmy, daliśmy z siebie wszystko. Walczyliśmy, stworzyliśmy kilka sytuacji – szczególnie w pierwszej połowie i to takie naprawdę stuprocentowe. Szkoda, że nic nie wpadło - komentował tuż po meczu nasz kapitan.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl