Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Trwoga w meczu reprezentacji Polski. Dramatyczne sceny z siatkarzem, hala zamarła
Michał Pokorski 29.06.2024 18:20

reprezentacja Polski

W drugim secie meczu Polski z Francją doszło do niecodziennej sytuacji. Nasz siatkarz mocno przyjął piłkę po ataku rywali i zalał się krwią. Łódzka hala na chwilę zamarła w ciszy.

Polacy grają z Francuzami

Reprezentacja Polski w półfinale Ligi Narodów mierzy się z Francją. Mistrzowie olimpijscy to drużyna naszpikowana gwiazdami, która zawsze jest nieobliczalna. Rywalizacja w łódzkiej Atlas Arenie jest niezwykle zacięta, oba zespoły wymieniają się ciosami w ataku. Jedno z atomowych uderzeń rywali przyjął Tomasz Fornal…

Wymagające rywalki Igi Świątek w Wimbledonie. Wielkie hity przed nami

Tomasz Fornal zalał się krwią

W drugim secie do bloku wyskoczył Tomasz Fornal. 26-latek mocno odbił się od parkietu i szeroko rozłożył ręce nad siatką. Niestety, Théo Faure trafił Polaka prosto w twarz. Nasz siatkarz przyjął potężny cios na nos i momentalnie polała się krew. Hala w Łodzi zamarła, a gracz Jastrzębskiego Węgla udał się do sztabu, aby szybko uporać się z urazem. Przyjmujący zatkał krwotok watą i… wrócił na parkiet! Wściekły przyjmujący ruszył na zagrywkę i zaserwował asa.

Reprezentacja Polski walczy o finał Ligi Narodów

Biało-Czerwoni są na najlepszej drodze, aby obronić zeszłoroczne złoto VNL. Przed rokiem Polacy pokonali w finale Amerykanów 3:0 i sięgnęli w Gdańsku po drugi w historii triumf Ligi Narodów.

Jeśli Polacy zwyciężą z Francją, o obronę złota zagrają ze zwycięzcą z pary Słowenia - Japonia. Finał VNl odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie w niedzielę, 30 czerwca o godzinie 20:00.